Battle of Beasts – walcz i władaj w świecie fantasy!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Battle of Beasts to przeznaczona dla wszystkich miłośników świata fantasy. To właśnie tutaj gracze będą mieli szanse hodować coraz potężniejsze i groźniejsze bestie, jak koboldy, bazyliszki, czy smoki. Do tego całość wymaga nieco strategii ekonomicznej od gracza, który wcieli się w postać potężnego maga.

Trailer Battle of Beasts

YouTube Preview Image

Gra staje się niezwykle fascynującą, ponieważ do walk stają różne stwory, znane z książek i filmów. Do tego nie braknie elementów zarówno ekonomii, jak i dobrze poprowadzonej strategii. Hodowla i budowanie swojego małego królestwa wiąże się z nakładami finansowymi, ale przecież pieniądze graczom z nieba same nie spadną.

Battle of Beasts - walcz i władaj w świecie fantasy!

Zabawa zaczyna się od jednego, skromnego kobolda. Ten potrzebuje tylko trochę własnej przestrzeni i pszenicy, jako pokarmu. Groźnych stworzeń z czasem jednak zacznie przybywać. Każde z nich potrzebuje, żeby o niego zadbać. Hodowla wymaga pożywienia i miejsca do rozwoju. Może kobold nie był na początku wymagający, lecz żeby wyhodować szerszenia potrzeba będzie już więcej troski i pożywienia, nie wspominając o kolejnych stworach gabarytów rozmaitych. Ponadto każdy ze stworów musi trenować, aby zdobywać doświadczenie i nowe umiejętności, które przyczynią się finalnie do powstania silnej armii stworów, gotowej walczyć z przeciwnikami.

Screeny z Battle of Beasts

BattleOfBeasts

W wszystkie hodowane potwory mają przed sobą jeden cel: walczyć i wygrywać. Walki odbywają się jednak na aż 9 zróżnicowanych obszarach. Początkujący mag, który dopiero zaczyna budować swoją potworną armię, najpierw zacznie od przejęcia kontroli nad krainą Tutorrien. Do przejęcia pozostaje jeszcze imperium krasnoludów, tajemnicze wyspy, wulkaniczny region, lodowe obszary i inne tereny. Każda kraina podzielona jest na mniejsze obszary. Wysyłając tam swoich szpiegów można zyskać ogląd na to, z czym przyjdzie się zmierzyć hodowanym przez nas stworom. Dzięki temu skład stającej do walk hordy zostanie dostosowany w taki sposób, aby pokonać przeciwnika. Trzeba zadbać także o królestwo, a tu przydadzą się między innymi pieniądze płacone przez jedną z czterech klas: ludzi, elfów, krasnoludów bądź orków.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W BATTLE OF BEASTS

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
lord of the rings online logo - darmowe gry mmorpg
Lord of the Rings Online – wybierz się w podróż do Śródziemia!

Lord of The Rings to kultowa gra, która już od wielu lat interesuje graczy będących fanami powieści Tolkiena. Ale frajdę przyniesie nie tylko tym, którzy lubują się w tego typu klimatach. Wcielając się w postać jednego z bohaterów, epicka przygoda pozwala doprowadzić do momentu, w którym gracz będzie mógł o...

Zamknij