Drakensang online – Darmowa gra MMORPG

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Drakesang onlineKolejna darmowa mmorpg Drakensang Online.

Ogromna ilość graczy to efekt odpowiednio dopracowanej grafiki jak na grę przeglądarkową, a także tematyki fantasy, która od zawsze miała wzięcie u fanow mmorpg. Gra jest stworzona w trój wymiarze, dzięki czemu zyskuje jeszcze więcej na wartości.

Kontynuacja serii przyprawiającej dreszczyk u fanów MMORPG.

Drakensang Online to kolejna odsłona kultowej już gry Drakensang. Jednak Przeglądarkowa wersja ma nieco mniej wspólnego z głównym tytułem. Dzieje się tak ponieważ w Drakensang Online kładzie się głównie nacisk na walkę, a sama fabuła jest tu naprawdę drugorzędną sprawą. Co wg. mnie jest dosc duzym minusem z uwagi iz jest to mmo rpg

Screeny z Drakesang Online

Darmowa gra MMO Drakesang

Pierwszą czynnością jaką musimy zrobić w to oczywiście wybór i konfiguracja naszej postaci. I tutaj niestety nie pozostawiono nam duzego wyboru. Mozemy zadowolic sie jedynie jako rycerz albo mag. Oczywiście mag będzie walczył z przeciwnikami na odległość ciskajac w niich roznymi zaklęciami, a rycerz będzie potężnym wojownikiem, którego trudno pokonać w walce wręcz.

Powinnismy jednak pochwalić twórców za okazala liczbę zadań dostępnych w. Dzieki temu bedziemy musieli zwiedzac cała mape w poszuiwaniu odpowiedzi i celu naszych questow, a te nadadzą sensu naszej wędrówce i walce w potworami. Walki i potworow oczywiscie nie zabraknie.

Jakie plusy ma ta darmowa gra mmorpg?

Gra jest po polsku! a niesamowita liczba zadań (questow) do wykonania zajmie nas na na prawde klikanascie godzin mega zabawy.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W DRAKENSANG

Przeczytaj inne:
Desert Operations - DarmoweGryMMO.pl
Desert Operations – Stwórz swoje imperium!

Desert Operations to gra strategiczna, która jest dziełem niemieckich deweloperów ze studia playzo. Gra wydana przez firmę Looki Publishing, która to zagościła na platformie obok innych gier tego typu. Desert Operations pozwala graczom wcielić się w rolę tych, którzy mają na celu budować swoje własne małe państewko. Z czasem przyjdzie...

Zamknij