Duel of Champions – Darmowa gra MMO RTS

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Witamy oto darmowa Might & Magic: Duel of Champions

Celem jest tworzenie ciekawych i potężnych talii, z pomocą których można mierzyć się z przeciwnikami z całego świata.

Przeczytaj poniższe informacje, aby poznać kilka przydatnych porad i strategii, które pomogą ci na początku

Jak stworzyć talię w darmowa Might & Magic: Duel of Champions?

Idealna talia składa się z 59 kart:
1 karta bohatera
8 kart wydarzeń
50 innych kart (mieszanina stworzeń, zaklęć lub łutów szczęścia, skomponowana według twego uznania).

Możesz tworzyć talie składające się z maksymalnie 209 kart, ale pamiętaj, że im więcej kart w talii, tym mniejsza szansa na wyciągnięcie w trakcie bitwy tej, która akurat jest potrzebna.

Screeny z Duel of Champions

Darmowa Gra MMO Duel of Champi

Dobrym pomysłem na początku przygody z DoC jest ułożenie talii, która zawiera więcej stworzeń niż zaklęć i łutów szczęścia, bo jeszcze nie wiesz, jakie efekty wywołują poszczególne karty. Silniejsze i droższe karty nie zawsze gwarantują zwycięstwo: posiadając chmarę słabszych stworzeń, możesz szybko osiągnąć decydującą przewagę nad przeciwnikiem. Dlatego mądrze dobieraj karty!

O charakterze budowanej talii decyduje bohater.

Ta darmowa karciana Duel of Champions, każdy bohater w reprezentuje określoną frakcję, która z kolei określa, jakie karty stworzeń i łutów szczęścia mogą wejść w skład talii.

W jest dostępnych sześć frakcji, jak na razie – Przystań, Nekropolia, Inferno, Twierdza, Świątynia, oraz frakcja neutralna.

Na przykład Seria, Tropicielka Zagubionych Dusz, reprezentuje Nekropolię, więc w jej talii mogą się znaleźć tylko stworzenia właściwe dla tej frakcji lub stworzenia neutralne.

Bohaterowie są też biegli w jednej lub kilku szkołach magii, które określają, jakie karty zaklęć mogą się znaleźć w ich talii. Seria może korzystać wyłącznie z zaklęć magii ciemności i magii wody.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W DUEL OF CHAMPIONS

Przeczytaj inne:
Grepolis - Darmowa Gra MMO RTS
Grepolis – Darmowa gra MMO RTS

Grepolis, czyli darmowa gra MMO RTS na przegladarke. Sprawdz!   Na poczatku gry znajdziemy sie na wyspie na ktorej przyjdzie nam zbudowac nasze imperium. Początki nie naleza do latwych to nie pozostawia watpliwosci, jednak dobor odpowiedniej taktyki gry i chwila rozkminki nad dana decyzją to sukces gwarantowany. Każdy ze światów (serwerów) gry...

Zamknij