Gunpoint – był sobie złodziej

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Gunpoint – z serii prawie jak za darmo:)

Gunpoint to platformowa skradanka 2D z dużą ilością elementów logicznych, stworzona przez niewielkie, brytyjskie studio Suspicious Developments. Gracz wciela się w niezależnego szpiega, którego głównym zadaniem jest wykonywanie zleceń dla swoich klientów, polegających na wykradaniu tajnych danych z bardzo dobrze strzeżonych budynków i obiektów.

Głównym narzędziem szpiega jest tzw. Crosslink. Gadżet ten pozwala zobaczyć jak są połączone i jak się komunikują wszystkie urządzenia związane z zapewnieniem bezpieczeństwa na danym poziomie. Następnie, Crosslink pozwala na przełączanie połączeń pomiędzy urządzeniami tak aby oszukać lub znokautować strażników i dostać się do pożądanych informacji. Można, na przykład, połączyć włącznik światła z klapą w podłodze a gdy strażnik będzie przechodził, włączyć światło, co spowoduje otwarcie klapy i upadek strażnika. Cała rozgrywka polega właśnie na tworzeniu takich połączeń i wykorzystywaniu ich w celu sprawnego pozbywania się wszelakich przeszkód. Jeszcze przez 22 godziny przecena w HumbleStore.

Trailer z Gunpoint

YouTube Preview Image

W skrócie:

  • Cena: €1,79 (przecena 80% – z €8,99, do 19:00 19.05.2015)
  • Studio: Suspicious Developments
  • Gatunek: Logiczna
  • Platforma: Steam (Win, Mac, Linux)
  • Wymagania: Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB, 150 MB HDD, DirectX 9.0

Kup Gunpoint w HumbleStore

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Star Trek Online darmowa gra mmo
Star Trek Online – Zostań oficerem gwiezdnej floty!

W grze Star Trek Online pierwszy raz pojawia się wszechświat ze Star Trek’a na tak wielką skalę. Jest to darmowe mmorpg stworzone przez Cryptic Studios, gdzie gracze stają się władcami swojego losu jako kapitan statku Federacji. Mogą również wcielić się w klingońskiego wojownika i rozszerzać granice imperium do najdalszych zakątków...

Zamknij