Islanderz – okiełznaj potężny żywioł i przejmij władze nad światem!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Islanderz to przeglądarkowa strategiczna, idealna dla wielbicieli morskich głębin i tajemnic oceanu. Wciel się w przywódcę jednej z trzech potężnych frakcji, rozwijaj swoje imperium, atakuj wyspy nieprzyjaciela i pnij się na sam szczyt.

Akcja toczy się w pierwszej połowie XXI wieku. Część lodowców uległa stopieniu, a większość lądów została zalana. Ocaleli mieszkańcy podzielili się na trzy wielkie frakcje. Każda z nich pragnie jednego –dominacji nad bezkresnym oceanem.

Screeny z Islanderz

islanderz

W Islanderz wcielamy się w dowódcę jednej z trzech nacji: Praderian, Concordian oraz Arcsian. Wybór frakcji jest niezwykle ważny, bowiem określa on całą naszą przyszłą strategie wojenną. Jeżeli nie boisz się z zimną krwią pokonywać swoich wrogów wybierz Praderian. W przypadku, gdy cenisz sobie spokój a zamiast walki preferujesz rozwój własnej bazy i eksploatację cennych złóż naturalnych postaw na Arcasian. Concordianie natomiast balansują pomiędzy jedną a drugą frakcją, zachowując względną równowagę.

Gdy już zdecydujesz się na wybór odpowiedniej frakcji, automatycznie zostaniesz przeniesiony do swojej nowej bazy. W miejscu tym możesz podejmować najważniejsze, często kluczowe decyzje. To od Ciebie zależy, który budynek postawisz pierwszy, jak wielka będzie Twoja flota, a także, które kopalnie przydadzą Ci się najbardziej. Ważne dla całego rozwoju są również cenne surowce. Mimo, że to, musimy w niej podjąć całkiem sporo decyzji, co sprawia, że jest ona na swój sposób rozbudowana.

Trailer z Islanderz

YouTube Preview Image

Ważnym aspektem jest zadowolenie mieszkańców Twojej wyspy. Podejmując różne decyzje masz bezpośredni wpływ na nastrój ludzi, którymi dowodzisz. Jeżeli poziom zadowolenia spadnie poniżej określonego pułapu, Twoi wrogowie z łatwością przejmą terytorium.

Islanderz jest grą wojenną, a więc 90% gry polega na starciu z innymi flotami. Do wyboru jest ogromna liczba statków począwszy od tradycyjnej floty a skończywszy na okrętach podwodnych. Każda frakcja posiada swoje własne, unikalne jednostki.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W ISLANDERZ

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
My Little Farmies - Darmowa Gra MMO RTS Symulacja
My Little Farmies – Darmowa gra MMO RTS

My Little Farmies bardzo przyjemna darmowa gra MMO RTS Gra jest darmowa oraz posiada wiele wersji językowych, w tym także język polski. My Little Farmies to kolejna gra, która daje nam możliwość poprowadzenia swojej własnej farmy. Jest to gra wieloosobowa, będziemy mogli wykonywać interakcje z innymi graczami, a dzięki temu, iż...

Zamknij