Rising Cities – Pokieruj swoim miastem!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Rising Cities - Pokieruj swoim miastem!

Rising Cities – pokieruj swoim miastem od skromnych początków do kwitnącej metropolii

Budujemy nasze miasto! Musisz zaplanować rozbudowę swojej metropolii, produkować surowce i zarządzać wszystkimi innymi procesami. Planuj i realizuj gruntownie przemyślane strategie, inspiruj swoich obywateli i spraw, aby Twoje miasto stało się kwitnącą i nowoczesną mega metropolią

Rising Cities – bądź burmistrzem, jakiego potrzeba Twojemu miastu

Witamy w Rising Cities – darmowa symulacji miasta na przeglądarkę produkcji firmy Bigpoint. Rising Cities łączy w sobie właściwe dla innych symulacji budowy miasta emocje ze złożonymi elementami strategicznymi. Zdobywaj kolejne poziomy i osiągnij status burmistrza – międzynarodowej supergwiazdy. Osiągnięcie celu nie będzie jednak łatwe– przejście od prostej chatki do luksusowego apartamentu wymaga ciężkiej pracy i mądrych decyzji.

SCREENY Z GRY

Rising Cities Darmowa Gra MMO

Rising Cities – darmowa pełna szczęśliwych mieszkańców

Aby Twoje przyszłe miasto było atrakcyjne dla mieszkańców musisz zapewnić odpowiednią równowagę pomiędzy przestrzeniami przemysłowymi, handlowymi i mieszkalnymi, a dodatkowo pamiętać o parkach, ulicach, drapaczach chmur i barakach. W tej nie tylko powinieneś szukać odpowiedniej i zdrowej przestrzeni do życia dla Twoich mieszkańców, lecz nawet musisz to robić. Znajdź właściwe miejsce na właściwe budynki i utrzymuj równowagę pomiędzy biznesmenami, absolwentami studiów i robotnikami – w ten sposób cegła po cegle przeistoczysz w Rising Cities tę zaspaną mieścinę w kwitnącą metropolię. Powinieneś inwestować w przemysł i infrastrukturę, ponieważ miasto musi się utrzymywać, a mieszkańcy muszą mieć gdzie pracować. Odpowiednie gospodarowanie zasobami i produktami takimi jak np. owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze, a także surowce jak np. drewno, kamienie i cement będzie kluczowe dla rozwoju Twojego miasta w Rising Cities.

Rozwój miasta = dużo kasy i jeszcze trochę gotówki

Tak jak wspominałem aby pokierować w Rising Cities dużą i różnorodną populacją mieszkańców będziesz potrzebował sporo gotówki. W tej darmowej grze na przeglądarkę musisz zbierać czynsz od mieszkańców i ściągać podatki. Pomoże Ci w tym bardzo dobrze rozwinięty przemysł, poszerzanie granic miasta oraz handel z burmistrzami innych miast. Gdy tylko wejdziesz w posiadanie potrzebnych środków, możesz inwestować w infrastrukturę, elektrownie, komunikację publiczną i niezliczone inne budowle, bez których nie obejdzie się żadna prawdziwa metropolia. Podobnie jak każde prawdziwe miasto, również i Twoja internetowa metropolia w Rising Cities zużywa całą masę zasobów i energii.

W trudnych czasach każde miasto potrzebuje przywódcy

Pamiętaj tak samo jak rozwój, przemysł, handle, technologie i zdrowie musisz zapewnić bezpieczeństwo swoim mieszkańcom. Nie możesz pominąć wybudowania obszernej sieć posterunków straży pożarnej i policji, aby zwalczyć przestępczość. A dbając o zdrowie swoich mieszkańców pamiętaj o szpitalach. Daj radę tym i innym wyzwaniom, udowodnij swoją sprawność jako burmistrz i postaw sam sobie pomnik!

YouTube Preview Image

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W RISING CITIES

Przeczytaj inne:
Taern - Darmowa Gra MMO RPG
Taern – Darmowa gra MMO RPG

Gra fantazy mmo rpg jaką jest Taern,   a właściwie The Pride of Taern to produkcja, która do tej pory przyciągnęła naprawdę dużą ilość graczy. Już na czterech serwerach gry zarejestrowanych jest nieco ponad 200 tysięcy graczy. Fantastyczna gra mmo rpg - historia krainy Taern Świat fantasy jest pełen różnych...

Zamknij