Tera – Darmowa gra MMO RPG

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

TERA – darmowa MMO RPG i bajkowy świat elfów, które muszą walczyć o przetrwanie.

Dwie rasy, Elfy oraz Elin zjednoczyły się by walczyć ze złem, stają ramię w ramię w szranki z wrogami by walczyć o swoje przetrwanie. Jednak wszystko zaczęło się wiele lat wcześniej gdy dwaj tytani o niezwykle potężnych mocach stworzyli ziemię Tera. To także w wyniku działania tych potężnych postaci powstały rasy zamieszkujące te tereny, czyli Ludzie, Elfy, Amani, Castanicy, Baracy, a także Elin. Jednak nie wszystko było tak kolorowa jak mogło się wydawać, bo powstała także wroga rasa, Argoni, nazwani metaliczną rasą, która niekoniecznie miała w planach pokojowe rozmowy z pozostałymi mieszkańcami tego świata.

Którą z klas wybierzesz aby stawic czolo zlu w krainie Tera

Screeny z Tera

Darmowa Gra MMO RPG Tera

Już po rejestracji w stanie przed nami trudny wybór, ponieważ będziemy musieli zdecydować, którą z ośmiu klas postaci będziemy chcieli reprezentować. Czy będzie to Archer, który świetnie walczy na odległość? Może Berserker, który sieka wszystko bronią dwuręczną lub Mystic posługujący się przywołanymi duchami? Z kolei Lancer to klasa postaci, która cechuje się wysokim poziomem obrony, nie tylko siebie ale także członków swojej drużyny, używa do tego tarczy. Priest zajmuje się leczeniem swoich towarzyszy, a Slayer to okrutny zabijaka walczący dwuręcznymi, ogromnymi mieczami. Sorcerer to klasa władająca potężną i destrukcyjną magią, natomiast Warrior to klasa, która potrafi wykonać akrobacje używając jednocześnie dwóch broni, siekając przeciwników na drobne kawałki. Którą z klas wybierzesz?

Walcz z Argonami oraz innymi stworami czyhającymi na każdym rogu, zdobywaj doświadczenie, zbieraj pieniądze, ulepszaj swoją postać i wyposażaj ją w coraz to lepszy ekwipunek. Wykonuj wiele zadań, łącz się w sojusze z innymi graczami by zwalczać zło w krainie Tera.

Kilka slow podsumowujac darmowa gre RPG Tera

Gra RPG Tera to produkcja z rozmachem, która zachwyci jednocześnie grafiką jak i oprawą muzyczną niejednego gracza. Szereg zadań zapewni wiele godzin dobrej i trzymającej w napięciu zabawy. Możliwość łączenia się w sojusze pozwala na naprawdę niezwykłe przygody w najdalszych zakątkach terytorium Argonów.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W TERA

Przeczytaj inne:
Conquer Online Logo - Conquer Online - wschodząca gwiazda Internetu
Conquer Online – wschodząca gwiazda Internetu

Conquer Online jest to gra MMORPG, która jeszcze nie do końca zagościła na polskim rynku. Ci, którzy zdążyli ją poznać chwalą jej bogatą fabułę oraz klimat. Akcja gry jest bardzo interesująca, bowiem toczy się w samym centrum starożytnych Chin. Niestety pokój odszedł w zapomniane na rzecz złej gildii, która zdominowała...

Zamknij