Age of Wulin – Ogromny świat MMO (zamknięta)

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Zaraz po wstępie do przygody w Age of Wulin – polecam przejść całość, dzięki czemu dowiemy się jak działa świat tej pięknej mmo rpg – przed naszymi oczami ukaże się na prawdę cudowny świat Jianghu.

Stworzenie postaci to kluczowa część gry Age Of Wulin

W świecie Age of Wulin można stworzyć jedną postać na serwer. Po pierwsze wybór sceny to jedna z cech szczególnych Age of Wulin. Możesz wybrać jedną z czterech różnych opowieści. Od wyboru uzależniona jest lokacja startowa. Poznaj ten piękny świat tej darmowej mmo rpg.

Istnieje możliwość dostosowania wyglądu postaci. Modyfikacja obejmuje fryzurę, makijaż (kobiety), imię, kształt twarzy, płeć i wiele innych.

SCREENY z Age Of Wulin

Darmowa Gra MMO - Age of Wulin

Istnieje ponad 200 tożsamości, które postać może zdobyć i wyświetlić, demonstrując swoją pozycję w sekcie, czy w całym Jianghu. Wybrana tożsamość wpływa na kostium, doświadczenie i czekające przygody. Wybierając Żebraka postać zyska poszarpane ubrane. Spotkanie w takim przebraniu członka Hong Qigong na pewno wywoła zamieszki.

Tytuły można zdobyć biorąc udział w i. Zdobycie niektórych może otworzyć drogę do historii i funkcji, które są normalnie ukryte. Broniąc kultury i literatury Wuxia, Age of Wulin pozwala uzyskać stopień unikalności, który jest niedostępny w innych RPG. Każdy może realizować własną tożsamość.

To oraz wiele innych możliwości, o których musiałbym napisać kilku-stronnicowy artykuł znajdziecie w tej mmo rpg. Jest to bardzo oryginalna, a wiele rozwiązań w niej wprowadzonych odróżnia ją od typowych gier mmorpg.

Przeczytaj inne:
Dragon's call darmowa gra mmo rpg
Dragon’s Call – Smoki rządzą! (zamknięta)

Nasza przygoda zaczyna się w jednym z niewątpliwie magicznych światów. Świat ten zamieszkały rozmaite stworzenia: ludzie, elfy, krasnoludy, olbrzymy, smoki oraz niestety potężne mroczne siły. Na samym początku, po powstaniu tego świata wszystkie stworzenia żyły ze sobą w zgodzie i harmonii. Mroczne siły stawały się jednak potężniejsze z dnia na...

Zamknij