Allods Online – Darmowa gra MMORPG

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Zapraszam do kolejnej darmowej gry MMORPG – AllOds Online

Darmowe ktore wychodza z rak wydawnicta gPotato wyrozniaja sie bardzo dobrze dopracowanym oraz rozbudowanym systemem rozgrywki. Dzięki temu bardzo trudno jest poznać aspekty tej jednej osobie nawet po z bardzo duzym stazem i doswiadczeniem w tegi typu grach MMORPG.

Gra opiera się na tak zwanym kliencie, czyli po prostu grę trzeba ściągnąć na dysk i zainstalować, a także zarejestrować swój własny profil w.

Gra AllOds ma niestety naprawdę spore wymagania, tym bardziej iz jest to darmowa. Zalecany procesor to co najmniej Pentium 4 o taktowaniu procesora nie mniejszym niż 3 Gigaherce, a także co najmniej 1 Gigabajt pamięci RAM. Jeśli chodzi o kartę graficzną to musi ona obsługiwać Pixel Shader 2.0 oraz posiadać co najmniej 256 Megabajtów pamięci.

Świat MMORPG AllOds Online i jego historia.

Gra AllOds Online to przede wszystkim darmowa, niestety nie została jeszcze spolszczona co skutkuje tym, że musimy posiadać minimalną wiedzę odnośnie języka angielskiego jeśli chcemy czerpać prawdziwą przyjemność z grania.

Na poczatek nie dowiadujemy sie wiele. Dzieki temu z czasem fabula wciaga nas bardziej. Gdzieś w ogromnym świecie zwanym Astralem znajdowała się kiedyś planeta o nazwie Sarnaut, która w wyniku wielu wojen rozpadła się na kawałki, zwane Allodami lub inaczej wyspami. W związku z tym głównym środkiem za pomocą którego się przemieszczamy są statki. Dzięki nim mamy możliwość podróżowania od Allodu do Allodu. Należy jednak pamiętać, że w występują dwie wrogie sobie frakcje, a mianowicie Liga oraz Imperium.

W do wyboru musimy stanac po stronie jednej z dwoch frakcji. Potem do wyboru mamy szesc ras, czyli po trzy w kazdej frakcji. Ogolnie liczba klas postaci to 28 roznych. Ponizej krotki opis:

Screeny z AllOds Online

Darmowa gra MMO AllOds Online

Frakcja LIGA:

  • Rasa Kaniannie – Klasa: Mag, Strażnik, Paladyn, Zwiadowca, Uzdrowiciel, Wojownik
  • Rasa Gibberlingi – Klasa: Paladyn, Nekromanta, Mag, Uzdrowiciel
  • Rasa Elfy – Klasa: Zwiadowca, Mistyk, Wojownik, Strażnik

Frakcja IMPERIUM:

  • Orkowie – Klasa: Zwiadowca, Nekromanta, Mistyk, Uzdrowiciel, Paladyn, Wojownik
  • Xadagianie – Klasa: Mag, Nekromanta, Uzdrowiciel, Mistyk
  • Powstańcy – Klasa: Paladyn, Strażnik, Wojownik, Zwiadowca

Kilka slow na koniec o mmorpg AllOds

Walki w naprawdę spodobać się mogą nawet najbardziej wybrednym wirtualnym znawcom epickich walk. W znajdziemy naprawdę mnóstwo bardzo ciekawych, a do tego niemonotonnychów, które pozwolą nam poznawać coraz to szerzej cały świat Astralny. Wielu zachwala sobie grafikę w jakiej wykonano świat Sarnaut, a także bardzo wielką różnorodność klas do wyboru w, dzięki czemu mamy duże szanse na stworzenie unikalnej postaci. Wielu starych wyjadaczy twierdzi także, że zbyt mocno bazuje na rozwiązaniach wprowadzonych już dawno w popularnym tytule World of Warcraft.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W ALLODS ON-LINE

Przeczytaj inne:
Urban Rivals Logo - darmowe gry mmo
Urban Rivals – ponadprzeciętna gra akcji już na wyciągnięcie ręki!

Przedstawiamy Wam całkiem wciągającą, a tym samym ciekawą karciankę przeglądarkową - Urban Rivals. Jeżeli potrafisz szybko i sprawnie skalkulować w myślach najlepsze posunięcie, wyliczyć ile życia możesz poświęcić by wygrać, a także skomponować talię składający się tylko i wyłącznie z najlepszych postaci to ta gra jest właśnie dla Ciebie. Zasady Urban Rivals...

Zamknij