Astro Lords – kosmiczne podboje w 3D!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Astro Lords jest idealną grą dla tych, którzy lubują się w strategicznych zabawach. Graczom Astro Lords przyjdzie przenieść się w daleką przyszłość. Ich zadaniem będzie walczyć z rasą kosmicznych najeźdźców oraz toczyć boje w celu zdobycia cennych złóż energii, które niegdyś w tym kosmicznym świecie pozostawiła starożytna rasa obcych.

Gracz początkowo staje się tytułowym Astro Lordem czyli właścicielem bazy umieszczonej na asteroidzie. Ta z kolei usytuowana jest w Mgławicy Ort. To tutaj ludzkość odnalazła cenne źródła energii, tak zwane runa, które dawniej pozostawili wymarli już kosmici. Potrzeba tu skutecznej taktyki, żeby zdobyć upragnione cenne źródła energii, ponieważ walczy o nie, nie tylko Astro Lord, ale i inni lordowie, kosmiczni piraci oraz wojownicza rasa obcych.

Trailer z Astro Lords

YouTube Preview Image

Punktem centralnym terytorium, z którego rozpoczynają się zagrywki jest asteroid wraz ze znajdującą się na nim bazą. To własne, niemalże osobiste terytorium, ale i warownia. Bezpieczeństwo nie jest do końca zapewnione, ponieważ przeciwnicy będą próbowali niszczyć i ograbiać ów warownię. Należy zatem skupić się na budowie, ulepszaniu, ale i odpowiedniej obronie przez atakującymi. Gracz może przejąć kontrolę nad innymi asteroidami, ale każdy z lordów ma taką możliwość, dlatego trzeba czynić to dość rozważnie, aby nie popaść w większe tarapaty, na drodze prowadzącej do cennych run.

Screeny z Astro Lords

Previous Image
Next Image

info heading

info content

Nowe opcje rozgrywki pojawiają się wraz z poruszaniem się po Mgławicy Ort. Walki odbywają się w czasie rzeczywistym. Gracze stają w szranki z innymi przeciwnikami. Na polu bitwy może znajdować się maksymalnie 12 maszyn, przy czym jeden może sterować tylko jednym statkiem. Odpowiedzialność za bitwę może zostać oddana w ręce generała, który będzie ją toczył zgodnie ze swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Specjalne umiejętności, które niejednokrotnie przydadzą się podczas walk, mogą rozwijać pomocnicy gracza – najemnicy.

Astro Lords to mnóstwo fascynujących i rozbudowanych opcji zabawy, a do tego trójwymiarowa oprawa graficzna oraz możliwość gry przez przeglądarkę lub aplikację kliencką.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W ASTRO LORDS

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Tribal Wars - DarmoweGryMMO.pl
Tribal Wars 2 – Strategia ponad wszystko!

Gra Tribal Wars 2 to kontynuacja wspaniałej gry  przeglądarkowej Tribal Wars (Polakom znana jako „Plemiona”). Już od początku wejścia do Polski w 2006r. W tym czasie zyskała sporą popularność i dlatego twórcy postanowili stworzyć 2 część. Co możemy robić? Tworzymy po prostu własną wioskę, jednak wygląda to o wiele lepiej niż w...

Zamknij