Astro Lords – kosmiczne podboje w 3D!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Astro Lords jest idealną grą dla tych, którzy lubują się w strategicznych zabawach. Graczom Astro Lords przyjdzie przenieść się w daleką przyszłość. Ich zadaniem będzie walczyć z rasą kosmicznych najeźdźców oraz toczyć boje w celu zdobycia cennych złóż energii, które niegdyś w tym kosmicznym świecie pozostawiła starożytna rasa obcych.

Gracz początkowo staje się tytułowym Astro Lordem czyli właścicielem bazy umieszczonej na asteroidzie. Ta z kolei usytuowana jest w Mgławicy Ort. To tutaj ludzkość odnalazła cenne źródła energii, tak zwane runa, które dawniej pozostawili wymarli już kosmici. Potrzeba tu skutecznej taktyki, żeby zdobyć upragnione cenne źródła energii, ponieważ walczy o nie, nie tylko Astro Lord, ale i inni lordowie, kosmiczni piraci oraz wojownicza rasa obcych.

Trailer z Astro Lords

YouTube Preview Image

Punktem centralnym terytorium, z którego rozpoczynają się zagrywki jest asteroid wraz ze znajdującą się na nim bazą. To własne, niemalże osobiste terytorium, ale i warownia. Bezpieczeństwo nie jest do końca zapewnione, ponieważ przeciwnicy będą próbowali niszczyć i ograbiać ów warownię. Należy zatem skupić się na budowie, ulepszaniu, ale i odpowiedniej obronie przez atakującymi. Gracz może przejąć kontrolę nad innymi asteroidami, ale każdy z lordów ma taką możliwość, dlatego trzeba czynić to dość rozważnie, aby nie popaść w większe tarapaty, na drodze prowadzącej do cennych run.

Screeny z Astro Lords

Previous Image
Next Image

info heading

info content

Nowe opcje rozgrywki pojawiają się wraz z poruszaniem się po Mgławicy Ort. Walki odbywają się w czasie rzeczywistym. Gracze stają w szranki z innymi przeciwnikami. Na polu bitwy może znajdować się maksymalnie 12 maszyn, przy czym jeden może sterować tylko jednym statkiem. Odpowiedzialność za bitwę może zostać oddana w ręce generała, który będzie ją toczył zgodnie ze swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Specjalne umiejętności, które niejednokrotnie przydadzą się podczas walk, mogą rozwijać pomocnicy gracza – najemnicy.

Astro Lords to mnóstwo fascynujących i rozbudowanych opcji zabawy, a do tego trójwymiarowa oprawa graficzna oraz możliwość gry przez przeglądarkę lub aplikację kliencką.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W ASTRO LORDS

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Taern - Darmowa Gra MMO RPG
Taern – Darmowa gra MMO RPG

Gra fantazy mmo rpg jaką jest Taern, a właściwie The Pride of Taern to produkcja, która do tej pory przyciągnęła naprawdę dużą ilość graczy. Już na czterech serwerach gry zarejestrowanych jest nieco ponad 200 tysięcy graczy. Fantastyczna gra mmo rpg - historia krainy Taern Świat fantasy jest pełen różnych pięknych...

Zamknij