Battlestar Gallactica – Stań do walki w kosmosie!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Battlestar Gallactica - Stań do walki w kosmosie!

Fabuła oparta jest o kultowy już serial Battlestar Gallactica. Historia opowiada o wojnie między ludźmi, a Cylonami oraz o poszukiwania Ziemi – zaginionej planety.

O czym opowiada mmorpg Battlestar Gallactica Online?

Cyloni zostali stworzeni przez ludzi. Ewoluowali. Zbuntowali się.

40 lat po Pierwszej Wojnie Cylońskiej Cyloni starli w pył Dwanaście Kolonii. Liczącej wiele już lat Battlestar Galactice udało się, wraz ze zbiorowiskiem statków cywilnych na ogonie, czmychnąć przed atakiem, aby wyruszyć na poszukiwanie legendarnej ojczyzny Trzynastego Plemienia: planety zwanej Ziemią.

Po wielomiesięcznej ucieczce przed siłami zbrojnymi Cylonów, Battlestar Galactica i znajdująca się pod jej ochroną flota kolonialna połączyła swoje siły z jeszcze jednym ucieknierem: statkiem Battlestar Pegaz. Razem mogli podjąć kontratak i pokonać cyloński okręt Przebudzenia.

W grze mmorpg Battlestar Galactica Online flota kolonialna i flota cylońska wylądowały w nieznanym sektorze na skraju nieznanej galaktyki. Obie floty są poważnie uszkodzone. Obu flotom kończą się surowce. W wyścigu z czasem muszą naprawić wszystkie szkody, aby statki były gotowe do walki i aby mogli zdobyć kontrolę nad systemami z dużymi złożami tylium, metali i wody. Flota kolonialna szuka rozpaczliwie drogi ucieczki i kontynuuje poszukiwanie Ziemi, zanim Cyloni będą dostatecznie silni, by ją zniszczyć raz na zawsze.

Kim, czym, gdzie oraz kiedy w Battlestar Gallactica Online?

SCREENY Z GRY

BattleStarGallactica online

Grę zaczynamy od wyboru frakcji – Ludzi bądź Cylonów, dla której będziemy walczyć, zdobywać zasoby oraz podbijać nowe terytoria gwiezdne.

Do wyboru mamy mnóstwo różnego rodzaju pojazdów kosmicznych od myśliwców przez eskortowce do ciężkich statków bojowych, które możemy ulepszać i modyfikować.

Grać będziemy w nieskończenie wielkiej przestrzeni kosmicznej odkrywając coraz to nowe kosmiczne terytoria.

Stań do walki teraz i rządź niepodzielnie w kosmosie w tej mmorpg Battlestar Gallactica Online!

YouTube Preview Image

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W BATTLESTAR GALLACTICA

Przeczytaj inne:
Kung Fu Strike - prawdziwa lekcaj Kung Fu prosto z Chin! - darmowe gry mmo
Kung Fu Strike – prawdziwa lekcja Kung Fu prosto z Chin!

Kung Fu Strike: The Warrior's Rise to chodzona bijatyka z rodzaj beat'em up, debiut chińskiego studia Qooc Soft. Gra przenosi nas na Daleki Wschód, do starożytnych chin, gdzie wojownik - Generał Loh, próbuje rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci swojego ojca. Dodatkowo ważą się losy całego królestwa, które jest rozdzierane przez wewnętrzny konflikt...

Zamknij