Conquer Online – wschodząca gwiazda Internetu

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Conquer Online jest to MMORPG, która jeszcze nie do końca zagościła na polskim rynku. Ci, którzy zdążyli ją poznać chwalą jej bogatą fabułę oraz klimat. Akcja jest bardzo interesująca, bowiem toczy się w samym centrum starożytnych Chin. Niestety pokój odszedł w zapomniane na rzecz złej gildii, która zdominowała całą krainę. Najodważniejsi z odważnych, przyszli bohaterowie, wojownicy posiadający ponadprzeciętne umiejętności – Ci wszyscy postanowili stanąć w obronie dobra i stoczyć bitwę z panującą gildią. Czy uda im się przywrócić porządek i blask?

Każdy z może wybierać pomiędzy wojownikiem, trojanem, łucznikiem, smoczym wojownikiemmagiem ognia oraz magiem wody. Każda z tych postaci posiada wyjątkowe, unikalne umiejętności oraz wyszukane cechy, przyporządkowane tylko danej klasie. Wojownik – najsilniejszy z mężów – walczy mieczem i tarczą. Trojan – przebiegły i silny – dzierży w swoich dłoniach aż dwie bronie. Łucznik – szybki, bystry i spostrzegawczy – posługuje się tylko i wyłącznie łukiem. Postać ta jest wyjątkowa, bowiem posiada zdolność latania. Smoczy wojownik jest mistrzem walki wręcz oraz wschodnich sztuk walki. Mag ognia walczy ze złem za pomocą czarów związanych z żywiołem ognia. Jego magia zalicza się do ofensywnych. Mag wody doskonale opanował żywioł wody. Postać ta posiada umiejętności przydatne w szczególności do leczenia pozostałych.

Trailer z Conquer Online

YouTube Preview Image

Conquer Online przez wielu nazywane jest najpiękniejszym, jakie pojawiło się na rynku Polskim. Oczywiście bierzemy pod uwagę WOWa oraz Guild Wars II, aczkolwiek Conquer Online posiada w sobie specyficzny urok, który zachwyci niemal każdego gracza. Gra ta praktycznie nie ma wad. Większość fanów MMORPG narzeka jednak na system Item Shopu oraz CPSy (walutę nabywaną za prawdziwe pieniądze). Studio TQ Digital Entertainment, twórcy, niewątpliwie stanęli na wysokości zadania. Niskie wymagania sprzętowe sprawią, że Conquer Online ruszy na każdym komputerze, wszak to 2D. W gruncie rzeczy jest to idealna forma rozrywki, gdyż na serwerach dużo Polaków. Dodatkowym atutem są liczne fora oraz poradniki, założone właśnie przez polskich fanów Conquer Online.

Prezentacja postaci Smoczego Wojownika

YouTube Preview Image

Niewątpliwie Conquer Online zachwyci zarówno młodych, jak i starszych. To, w którą gra się wiele godzin, a następnie powraca się, by jeszcze raz zatopić się w idealnym systemie walki, rewelacyjnej grafice, a także wyjątkowo udanej oprawie dźwiękowej. Jedyne, czego nam potrzeba, to sporo wolnego czasu. Kto raz siądzie przy Conquer Online nie będzie mógł przestać grać.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W CONQUER ON-LINE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Battle of beasts - darmowa gra mmo rts
Battle of Beasts – walcz i władaj w świecie fantasy!

Battle of Beasts to gra przeznaczona dla wszystkich miłośników świata fantasy. To właśnie tutaj gracze będą mieli szanse hodować coraz potężniejsze i groźniejsze bestie, jak koboldy, bazyliszki, czy smoki. Do tego całość wymaga nieco strategii ekonomicznej od gracza, który wcieli się w postać potężnego maga. Trailer Battle of Beasts Gra...

Zamknij