Desert Operations – Stwórz swoje imperium!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Desert Operations - Stwórz swoje imperium!

Desert Operations to strategiczna, która jest dziełem niemieckich deweloperów ze studia playzo. Gra wydana przez firmę Looki Publishing, która to zagościła na platformie obok innych tego typu.

Desert Operations pozwala graczom wcielić się w rolę tych, którzy mają na celu budować swoje własne małe państewko. Z czasem przyjdzie im tworzyć niewielką armię, a następnie zdobywać inne terytoria. Na początku mogą budować trzy rodzaje obiektów: produkcyjne, które pozwalają zwiększyć dostępność cennych zasobów, akcji, dzięki którym można rozwijać technologie, zarządzać kontem bankowym, a także wydawać rozkazy oraz typ budynków wojskowych, które to z kolei pozwalają na tworzenie jednostek lądowych, morskich, powietrznych i obronnych. Budowanie poszczególnych obiektów wymaga w tym momencie odpowiedniej strategii.

Screeny z Desert Operations

Desert Operations MMO RTS

Gdy pojawia się armia, pojawia się i szansa na zdobywanie kolejnych terytoriów. Kluczem do sukcesu są tutaj skuteczne akcje wywiadowcze oraz odpowiednie zabezpieczenie swoich terytoriów i skrzętnie budowanego państewka.

Gracze mogą liczyć na pomoc podczas swoich zmagań, jeśli przystąpią do sojuszu. Wszyscy, którzy znajdą się w tym układzie, będą się wzajemnie wspierać. Łatwiej przyjdzie przeprowadzać działania ofensywne i defensywne. Pole walki stanie się nieco łatwiejsze do zdobycia, gdy u boku będzie miał również swoich sprzymierzeńców. Wybór jednak tych, którzy mają pomagać i wspierać też nie należy do łatwych zadań. Sojusze pomiędzy sobą także walczą. Przyjdzie im toczyć wspólne boje, stawać przeciwko sobie, zawierać pakty o nieagresji i koalicje. Z czasem pojawiają się więc przyjaciele, ale i wrogowie.
W odbywają się pewne transakcje. Aby zyskać dostęp do niektórych funkcji, czy też technologii, potrzeba za nie zapłacić. W tym celu posłuży specjalna waluta oferowana za realne pieniądze, czyli diamenty.

Pod względem graficznym Desert Operations jest dość atrakcyjna, ale cała oprawa audiowizualna tworzy w tym momencie raczej tło. Rozgrywki opierają się przede wszystkim o komunikaty i statystyki.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W DESERT OPERATIONS

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
World of Tanks - Darmowa symulacja wojenna gra MMO
World Of Tanks – Darmowa gra MMO Symulacja

World of Tanks to darmowa gra MMO - wojenny symulator Wyprobuj ponad 240 czolgow z czasow II wojny swiatowej. Wybieraj spośród szerokiego wachlarza amerykańskich, brytyjskich, francuskich, niemieckich i radzieckich pojazdów pancernych Na czym polega cała gra? Cały system walki jest bardzo prosty, po załadowaniu mapy pojawiają się dwie drużyny, które wzajemnie...

Zamknij