Dragon’s Call – Smoki rządzą!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Dragon’s Call – Smoki rządzą!

Nasza przygoda zaczyna się w jednym z niewątpliwie magicznych światów. Świat ten zamieszkały rozmaite stworzenia: ludzie, elfy, krasnoludy, olbrzymy, smoki oraz niestety potężne mroczne siły. Na samym początku, po powstaniu tego świata wszystkie stworzenia żyły ze sobą w zgodzie i harmonii. Mroczne siły stawały się jednak potężniejsze z dnia na dzień i zaczęły narastać konflikty pomiędzy poszczególnymi rasami. Niektóre z nich wyginęły, a inne urosły w siłę. Wybrane rasy połączyły swe siły przymierzem, kolejne jednak wybrały drogę wojen i walk. Część ras uciekła w górskie szczyty, część w głębiny mórz i oceanów.

Jaką drogę wybierzesz w tym magicznym świecie?

Na początku musimy wybrać klasę swojego bohatera, któremu będziemy podnosili statystyki oraz wybierając drogę rozwoju w drzewku talentów i umiejętności (SUPER!). Dodatkowo każda klasa po osiągnięciu 80 poziomu może zdobyć jedną z 2 subklas (odrębnych dla każdej klasy). Dzięki promocji każdy będzie mógł wybrać swoją drogę rozwoju i otrzyma dostęp do specjalnych umiejętności oraz będzie mógł nosić klasowy ekwipunek dostępny jedynie dla klas, które pomyślnie przeszły promocję. Do wyboru mamy 4 klasy:

• Wampir: Krwiożerczy Mściciel, którego bronią są szpony. Wybór po 80 lvl -> Hrabia Nocy lub Nieumarły Czarnoksiężnik.
• Wojownik: Król Mocy, którego bronią jest miecz oraz tarcza. Wybór po 80 lvl -> Wojenny Władca Berserku lub Tarcza Rycerza.
• Mag: Kontroler Mocy, który walczy za pomocą laski oraz magicznych zaklęć. Wybór po 80 lvl -> Wysłannik Burzy: lub Władca Płomieni.
• Zabójca: Zwinny Błędny Rycerz, który do cichego zabijania używa sztyletów. Wybór po 80 lvl -> Mistrz Cienia: lub Toksyczny Król.

SCREENY z Dragon’s Call

Darmowa Gra MMO Dragons call

Która klasa postaci odpowiada Ci najbardziej w tym świecie fantasy?

Dragon’s call to darmowa gra mmorpg, w którą zagrasz przez przeglądarkę. Nie wymaga najnowszych komputerów, wystarczy przeglądarką oraz stały dostęp do internetu. Grafika zasługuje na pochwałę ponieważ jest ręcznie malowana. PONADTO GRA JEST CAŁKOWICIE PO POLSKU!

YouTube Preview Image

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W DRAGONS CALL

Przeczytaj inne:
WarGame 1942 - Darmowa Gra Wojenna MMO
WarGame 1942 – Darmowa gra MMO RTS

Wargame 1942 to kolejny tytuł darmowej gry mmo rts   na którą powinien zwrócić uwagę kazdy miłośnik historii, a przede wszystkim okresów w których światem rządziły wojny. Jak sam tytuł gry wskazuje gra będzie dotyczyła okresu Drugiej Wojny Światowej. Wydawcą. Gra jest dostępna na praktycznie każdą przeglądarkę internetową, wystarczy mieć najnowsze...

Zamknij