Dragon’s Call – Smoki rządzą! (zamknięta)

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Nasza przygoda zaczyna się w jednym z niewątpliwie magicznych światów. Świat ten zamieszkały rozmaite stworzenia: ludzie, elfy, krasnoludy, olbrzymy, smoki oraz niestety potężne mroczne siły. Na samym początku, po powstaniu tego świata wszystkie stworzenia żyły ze sobą w zgodzie i harmonii. Mroczne siły stawały się jednak potężniejsze z dnia na dzień i zaczęły narastać konflikty pomiędzy poszczególnymi rasami. Niektóre z nich wyginęły, a inne urosły w siłę. Wybrane rasy połączyły swe siły przymierzem, kolejne jednak wybrały drogę wojen i walk. Część ras uciekła w górskie szczyty, część w głębiny mórz i oceanów.

Jaką drogę wybierzesz w tym magicznym świecie?

Na początku musimy wybrać klasę swojego bohatera, któremu będziemy podnosili statystyki oraz wybierając drogę rozwoju w drzewku talentów i umiejętności (SUPER!). Dodatkowo każda klasa po osiągnięciu 80 poziomu może zdobyć jedną z 2 subklas (odrębnych dla każdej klasy). Dzięki promocji każdy będzie mógł wybrać swoją drogę rozwoju i otrzyma dostęp do specjalnych umiejętności oraz będzie mógł nosić klasowy ekwipunek dostępny jedynie dla klas, które pomyślnie przeszły promocję. Do wyboru mamy 4 klasy:

• Wampir: Krwiożerczy Mściciel, którego bronią są szpony. Wybór po 80 lvl -> Hrabia Nocy lub Nieumarły Czarnoksiężnik.
• Wojownik: Król Mocy, którego bronią jest miecz oraz tarcza. Wybór po 80 lvl -> Wojenny Władca Berserku lub Tarcza Rycerza.
• Mag: Kontroler Mocy, który walczy za pomocą laski oraz magicznych zaklęć. Wybór po 80 lvl -> Wysłannik Burzy: lub Władca Płomieni.
• Zabójca: Zwinny Błędny Rycerz, który do cichego zabijania używa sztyletów. Wybór po 80 lvl -> Mistrz Cienia: lub Toksyczny Król.

SCREENY z Dragon’s Call

Darmowa Gra MMO Dragons call

Która klasa postaci odpowiada Ci najbardziej w tym świecie fantasy?

Dragon’s call to darmowa gra mmorpg, w którą zagrasz przez przeglądarkę. Nie wymaga najnowszych komputerów, wystarczy przeglądarką oraz stały dostęp do internetu. Grafika zasługuje na pochwałę ponieważ jest ręcznie malowana. PONADTO GRA JEST CAŁKOWICIE PO POLSKU!

YouTube Preview Image

Przeczytaj inne:
NosTale - darmowa gra mmo rpg
NosTale – Cudowny świat anime

Poznaj fantastyczny świat darmowej gry mmorpg NosTale. Przeżywaj przygody razem z przyjaciółmi w świecie anime. NosTale jest pełne niesamowitych przygód. Możesz stać się jego częścią i budować własną historię. Pokonuj wrogów, odkrywaj nowe cudowne lokacje, handluj i rozwijaj swoją postać od broni, ubrań i biżuterii do fryzur, umiejętności i… ślubu!...

Zamknij