Drakensang online – Darmowa gra MMORPG

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Drakesang onlineKolejna darmowa mmorpg Drakensang Online.

Ogromna ilość graczy to efekt odpowiednio dopracowanej grafiki jak na grę przeglądarkową, a także tematyki fantasy, która od zawsze miała wzięcie u fanow mmorpg. Gra jest stworzona w trój wymiarze, dzięki czemu zyskuje jeszcze więcej na wartości.

Kontynuacja serii przyprawiającej dreszczyk u fanów MMORPG.

Drakensang Online to kolejna odsłona kultowej już gry Drakensang. Jednak Przeglądarkowa wersja ma nieco mniej wspólnego z głównym tytułem. Dzieje się tak ponieważ w Drakensang Online kładzie się głównie nacisk na walkę, a sama fabuła jest tu naprawdę drugorzędną sprawą. Co wg. mnie jest dosc duzym minusem z uwagi iz jest to mmo rpg

Screeny z Drakesang Online

Darmowa gra MMO Drakesang

Pierwszą czynnością jaką musimy zrobić w to oczywiście wybór i konfiguracja naszej postaci. I tutaj niestety nie pozostawiono nam duzego wyboru. Mozemy zadowolic sie jedynie jako rycerz albo mag. Oczywiście mag będzie walczył z przeciwnikami na odległość ciskajac w niich roznymi zaklęciami, a rycerz będzie potężnym wojownikiem, którego trudno pokonać w walce wręcz.

Powinnismy jednak pochwalić twórców za okazala liczbę zadań dostępnych w. Dzieki temu bedziemy musieli zwiedzac cała mape w poszuiwaniu odpowiedzi i celu naszych questow, a te nadadzą sensu naszej wędrówce i walce w potworami. Walki i potworow oczywiscie nie zabraknie.

Jakie plusy ma ta darmowa gra mmorpg?

Gra jest po polsku! a niesamowita liczba zadań (questow) do wykonania zajmie nas na na prawde klikanascie godzin mega zabawy.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W DRAKENSANG

Przeczytaj inne:
Sizzling Hot - Darmowa Gra MMO Symulator
Sizzling Hot – Darmowa gra MMO Symulacja (zamknięta)

W automacie „Sizzling Hot Deluxe“ masz największe szanse na wygraną. Nie pozwól swojemu szczęściu dłużej czekać i wyrwij swoją kombinację wygrywającą. 5 rzędów wygrywających na 5 walcach w grze podstawowej umożliwią Ci wygranie twistów. Celem w „Sizzling Hot“ jest, aby na wszystkich walcach ukazały się taki same symbole. W podstawowej...

Zamknij