Duel of Champions – Darmowa gra MMORTS (zamknięta)

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Witamy oto darmowa Might & Magic: Duel of Champions

Celem jest tworzenie ciekawych i potężnych talii, z pomocą których można mierzyć się z przeciwnikami z całego świata.

Przeczytaj poniższe informacje, aby poznać kilka przydatnych porad i strategii, które pomogą ci na początku

Jak stworzyć talię w darmowa Might & Magic: Duel of Champions?

Idealna talia składa się z 59 kart:
1 karta bohatera
8 kart wydarzeń
50 innych kart (mieszanina stworzeń, zaklęć lub łutów szczęścia, skomponowana według twego uznania).

Możesz tworzyć talie składające się z maksymalnie 209 kart, ale pamiętaj, że im więcej kart w talii, tym mniejsza szansa na wyciągnięcie w trakcie bitwy tej, która akurat jest potrzebna.

Screeny z Duel of Champions

Darmowa Gra MMO Duel of Champi

Dobrym pomysłem na początku przygody z DoC jest ułożenie talii, która zawiera więcej stworzeń niż zaklęć i łutów szczęścia, bo jeszcze nie wiesz, jakie efekty wywołują poszczególne karty. Silniejsze i droższe karty nie zawsze gwarantują zwycięstwo: posiadając chmarę słabszych stworzeń, możesz szybko osiągnąć decydującą przewagę nad przeciwnikiem. Dlatego mądrze dobieraj karty!

O charakterze budowanej talii decyduje bohater.

Ta darmowa karciana Duel of Champions, każdy bohater w reprezentuje określoną frakcję, która z kolei określa, jakie karty stworzeń i łutów szczęścia mogą wejść w skład talii.

W jest dostępnych sześć frakcji, jak na razie – Przystań, Nekropolia, Inferno, Twierdza, Świątynia, oraz frakcja neutralna.

Na przykład Seria, Tropicielka Zagubionych Dusz, reprezentuje Nekropolię, więc w jej talii mogą się znaleźć tylko stworzenia właściwe dla tej frakcji lub stworzenia neutralne.

Bohaterowie są też biegli w jednej lub kilku szkołach magii, które określają, jakie karty zaklęć mogą się znaleźć w ich talii. Seria może korzystać wyłącznie z zaklęć magii ciemności i magii wody.

Przeczytaj inne:
Elsword - Darmowa Gra MMO RPG
Elsword – Darmowa gra MMO RPG

Elsword to darmowa gra mmo rpg Fabuła gry nie jest skomplikowana. W krainie Elios panuje straszny chaos i niepokój. Wszystko to zostało spowodowane przez chciwość i pychę mieszkańców tej krainy. W wyniku tak niedorzecznych zachowań kryształ, dzięki któremu w krainie był spokój rozpadł się na wiele części. Naszym zadaniem będzie odnalezienie...

Zamknij