Duty of Heroes – pokonaj nieumarłych i zostań wielkim władcą! (zamknięta)

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Duty of Heroes (Legion Śmierci) pozwala graczom na prowadzenie rozgrywki taktycznej. Rozmaite i ciekawe zadania oraz wyzwania, które nie są łatwe do udźwignięcia ale dające za to dużo frajdy i zabawy podczas bitew i walki, przenoszące gracza w nieco odległe czasy.

Gracz, jako główny bohater staje się tutaj śmiałkiem, który w miarę rozwoju swojej postaci, ma budzić grozę pośród nieumarłych. Do tego konieczne jest nie tylko ulepszanie swojej postaci, ale także skrzętne budowanie własnej twierdzy. Powiększanie jej i ulepszanie. Im więcej czasu spędzamy grając, tym więcej zadań czeka do wykonania oraz bitew do zwyciężenia. Rozgrywkę tę z jednej strony można dość łatwo opanować, z drugiej jednak jest na tyle rozbudowana i urozmaicona, że nie szybko da się nią znudzi, czy też zniechęcić do wykonywania kolejnych zadań.

Screeny z Duty of Heroes

DutyOfHeroes

Bohater broniąc swojego miasta i swojej twierdzy będzie mierzył się z innymi graczami, ale i z demonami, które stają na drodze do jego sukcesu. Poza tym, że jest największym obrońcą twierdzy, musi jednocześnie angażować się w życie miasta. Będzie wykonywał lokalne zadania. Na jego wyposażeniu znajdzie się ponad setka elementów ekwipunku. Zapraszając do wspólnej przyjaciół, będzie można również zdobywać kolejne cenne skarby, które wykorzystane zostaną podczas kolejnych zadań i podbojów. Wykonywanie kolejnych misji także przynosi niemałe korzyści. Dla lepszych wyników i jak najlepszego radzenia sobie podczas kolejnych starć ze złymi postaciami, gracz musi ulepszać swojego bohatera i podnosić jego umiejętności oraz możliwości.

Gameplay z Duty of Heroes

YouTube Preview Image

Gracz może toczyć boje w pojedynkę lub też poszukać sprzymierzeńców wśród innych walczących i razem z nimi toczyć wojny klanów, walczyć na arenie, czy też wyruszać na wspólne wypady. To idealna okazja do tego, żeby pokazać kto jest silniejszy i w kluczowym momencie pokonać nieumarłych.

Gra zyskała już wielu zwolenników między innymi dzięki ciekawej grafice i wyjątkowej ścieżce dźwiękowej. Nie pozwala znudzić się i wciąż dostarcza nowych emocji podczas rozmaitych bitew oraz zadań czekających na ich wykonanie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Forge Of Empires - Darmowa Gra MMO RTS
Forge of Empires – Darmowa gra MMORTS

Forge of Empires to darmowa gra mmorts przeglądarkowa w ktorej rozwoj swojego miasta zaczynasz od epoki kamienia. Na poczatku budujesz obiekty typowe dla danej epoki. Dzieki temu rozszerzasz strefę wpływów poprzez kampanie wojenne i umiejętne prowadzenie polityki i gospodarki. Do wyboru masz kampanie dla jednego gracza, gdzie w rozbudowanej kampanii możesz stworzyć bardzo dobrze prosperujace miasto,...

Zamknij