Ghost Recon Online – Darmowa gra MMO FPS (zamknięta)

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Ghost Recon Online należy do najnowszej generacji darmowych wieloosobowych typu MMO FPS na komputery osobiste.

Zostań jednym z elitarnych Duchów i korzystaj z najnowocześniejszego uzbrojenia i technologii. Połącz się ze swoją drużyną, aby zdominować przeciwników na polu walki. Ghost Recon Online to drużynowa strzelanina taktyczna TPP, pozwalająca wziąć udział w zaciętych i intensywnych walkach pomiędzy 16 graczami. To nie, polegająca tylko na „strzelaniu i bieganiu”, w trybie Deathmatch postawiono na wykonywanie zadań i nie zawsze wygrywają ludzie, którzy zaliczają najwięcej trafień. W najważniejszy jest zespół: masz największe szanse przetrwania, jeśli współdziałasz z sojusznikami.

Screeny z Ghost Recon Online

Darmowa Gra MMO Ghost Recon On

W MMO FPS Ghost Recon Online przedstawiono współczesne i nowoczesne uzbrojenie oraz technikę wojskową.

Broń można wyposażać w takie akcesoria, jak tłumiki, celowniki laserowe i lunety, a pancerze można modyfikować za pomocą specjalnych wkładek. Te ulepszenia wpływają na statystyki i czynią twoją postać silniejszą. Kazde wyposazenie można w dowolnej chwili zmienić za pomocą szeregu roznych dostępnych modyfikacji. W tej MMO FPS do wyboru mamy trzy klasy żołnierzy: Szturmowiec, Specjalista oraz Zwiadowca. Każda z tych klas posiada wlasne zdolności ofensywne i wsparcia drużyny, które pomagają uzyskać przewagę nad wrogiem. Każda klasa specjalizuje się również w używaniu pewnych rodzajów broni. Połączenie wyjątkowych urządzeń i uzbrojenia daje każdej z klas mocne i słabe strony. Nie musiszć tylko jedną klasą, możesz równocześnie rozwijać i wyposażać żołnierzy każdej klasy.

Przeczytaj inne:
Tera - Darmowa Gra MMO RPG
Tera – Darmowa gra MMO RPG

TERA - darmowa gra MMO RPG i bajkowy świat elfów, które muszą walczyć o przetrwanie. Dwie rasy, Elfy oraz Elin zjednoczyły się by walczyć ze złem, stają ramię w ramię w szranki z wrogami by walczyć o swoje przetrwanie. Jednak wszystko zaczęło się wiele lat wcześniej gdy dwaj tytani o niezwykle...

Zamknij