Grepolis – Darmowa gra MMO RTS

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Grepolis, czyli darmowa MMO RTS na przegladarke. Sprawdz!

 

Na poczatku znajdziemy sie na wyspie na ktorej przyjdzie nam zbudowac nasze imperium. Początki nie naleza do latwych to nie pozostawia watpliwosci, jednak dobor odpowiedniej taktyki i chwila rozkminki nad dana decyzją to sukces gwarantowany. Każdy ze światów (serwerów) gry posiada około dwudziestu tysięcy map, co jest naprawdę potężnym polem do popisu do zawierania sojuszy, walk pomiędzy sąsiednimi wyspami jak również walk na jednej wyspie. To Ty zdecydujesz czy Twoje polis (miasto) przerodzi się w potęgę i będzie dyplomatycznym ideałem zawierającym sojusze i umowy handlowe, czy pójdzie w zupełnie innym kierunku destrukcji wszystkiego i wszystkich ktorych spotka na swojej drodze.

Screeny z Grepolis

Darmowa gra MMO Grepolis

Jak MMO RTS to przede wszystkim surowce.

Tak! Nasze badania naukowe, ktore mozemy rozwijac i prowadzic dzieki surowca musza stac sie naszym glownym celem na poczatku mmo rts. Kolejne nowe budynki, nowe „technologie”, a także usprawniać całą rozgrywkę dając nam jednocześnie przewagę nad innymi graczami to tylko czesc tego co mozemy osiagnac dzieki odpowiedniej gospodarce.

Mnóstwo budynków zarówno przemysłowych jak i wojennych pozwala nam na stworzenie jedynego, niepowtarzalnego polis, które ma szansę na stanie się potęgą.

Kilka slow na koniec o mmo rts na przegladarke :

Gra Grepolis jak na strategiczną grę przeglądarkową naprawdę wyróżnia się dobrze dopracowaną grafiką, która dobrze oddaje klimat starożytnej Grecji. Pamietajmy ze wtedy władzę sprawowali Zeus, Posejdon oraz Atena. Odpowiednio wybierz ktoremu z tych mistycznych bogów bedziesz oddawal czesc. Dzieki temu w odpowiednim stopniu zostaniesz przez nich wynagrodzony. Możliwość wybrania indywidualnej ścieżki rozwoju dzięki możliwości przeprowadzania badań naukowych w różnych kierunkach, mnóstwo budynków, duży wybór wojska i wiele innych plusów na pewno skusi wielu na dłuższy czas.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W GREPOLIS

Przeczytaj inne:
lord of the rings online logo - darmowe gry mmorpg
Lord of the Rings Online – wybierz się w podróż do Śródziemia!

Lord of The Rings to kultowa gra, która już od wielu lat interesuje graczy będących fanami powieści Tolkiena. Ale frajdę przyniesie nie tylko tym, którzy lubują się w tego typu klimatach. Wcielając się w postać jednego z bohaterów, epicka przygoda pozwala doprowadzić do momentu, w którym gracz będzie mógł o...

Zamknij