Astro Lords (MMORTS)

Ocena: 8.2/10 (głosów: 34) Zagraj za darmo w Astro Lords

Astro Lords jest idealną grą dla tych, którzy lubują się w strategicznych zabawach. Graczom Astro Lords przyjdzie przenieść się w daleką przyszłość. Ich zadaniem będzie walczyć z rasą kosmicznych najeźdźców oraz toczyć boje w celu zdobycia cennych złóż energii, które niegdyś w tym kosmicznym świecie pozostawiła starożytna rasa obcych.

  • Platforma: Przeglądarka www, Android, iOS, Windows, Linux, MacOS
  • Gatunek: MMORTS
  • Grafika: 3D
  • Start: 2014
  • Aktywna: Tak

Gracz początkowo staje się tytułowym Astro Lordem czyli właścicielem bazy umieszczonej na asteroidzie. Ta z kolei usytuowana jest w Mgławicy Ort. To tutaj ludzkość odnalazła cenne źródła energii, tak zwane runa, które dawniej pozostawili wymarli już kosmici. Potrzeba tu skutecznej taktyki, żeby zdobyć upragnione cenne źródła energii, ponieważ walczą o nie inni lordowie, kosmiczni piraci oraz wojownicza rasa obcych.

Punktem centralnym terytorium, z którego rozpoczynają się zagrywki jest asteroid wraz z znajdującą się na nim bazą. To własne, niemalże osobiste terytorium, ale i warownia. Bezpieczeństwo nie jest do końca zapewnione, ponieważ przeciwnicy będą próbowali niszczyć i okradać bazę. Należy zatem skupić się na budowie, ulepszaniu, ale i odpowiedniej obronie przez atakującymi. Gracz może przejąć kontrolę nad innymi asteroidami, tak jak inni gracze, dlatego trzeba czynić to dość rozważnie, aby nie popaść w większe tarapaty na drodze prowadzącej do cennych run.

Nowe opcje rozgrywki pojawiają się wraz z poruszaniem się po Mgławicy Ort. Walki odbywają się w czasie rzeczywistym. Gracze stają w szranki z innymi przeciwnikami. Na polu bitwy może znajdować się maksymalnie 12 maszyn, przy czym jeden gracz może sterować tylko jednym statkiem. Odpowiedzialność za bitwę może zostać oddana w ręce generała, który będzie ją toczył zgodnie ze swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Specjalne umiejętności, które niejednokrotnie przydadzą się podczas walk, mogą rozwijać pomocnicy gracza - najemnicy.

Astro Lords to mnóstwo fascynujących i rozbudowanych opcji zabawy, a do tego trójwymiarowa oprawa graficzna oraz możliwość gry przez przeglądarkę lub aplikację kliencką na komputerze (Windows, Linux, MacOS) oraz telefonie z Androidem lub iOS'em.

Zagraj za darmo w Astro Lords