Dark Orbit Reloaded (Strzelanka)

Zagraj w Dark Orbit Reloaded za darmo!

Dark Orbit Reloaded to mega zajebista gra MMO 3D o kosmicznych bitwach z gigantycznym gronem graczy i nieskończonymi opcjami dostosowania. To prawdziwie kosmiczna petarda, która wyszła na światło dzienne w 2006 roku, ale niedawno dostała facelifting, włączając w to grafikę 3D, nowy interfejs i świeże mapy.

  • Platforma: Przeglądarka
  • Gatunek: Strzelanka
  • Producent: Bigpoint
  • Wydawca: Bigpoint
  • Start: 2006
  • Aktywna: Tak

Gry od Bigpoint dają nam nieograniczoną wolność do odkrywania mrocznych zakątków kosmosu i wpierdalania się w zacięte starcia pomiędzy gwiazdami. W DarkOrbit będziesz miał okazję wcielić się w członka jednej z trzech korporacji – Earth Industries Corporation, Mars Mining Operations lub Venus Resources Unlimited – i zrobić swoje w różnych zakątkach galaktyki. Każda korporacja ma swoisty styl, bazę operacyjną, a gracze w każdej z nich są co najmniej ciekawi jak te kosmiczne bohaterowie. Ale uwaga, bo w DarkOrbit nie tylko od innych frakcji będziesz musiał bronić swojego du**ka. Obcy wylądowali na planetach i trzeba będzie im napierdzielać, żeby osiągnąć sukces zarówno dla siebie, jak i dla firmy, pod której sztandarem grasz.

Mimo, że w grze dostępne są tylko dziesięć różnych modeli statków kosmicznych, możliwości personalizacji są praktycznie nieograniczone. Walcz, żeby zgarnąć masę kasy i ulepszaj swój szałowy statek, żeby rozpierdzielać konkurencję w dynamicznych trybach PvP. Wybierz swoją frakcję i przywiąż pasy, bo czeka Cię dosłownie kosmiczna jazda w DarkOrbit. Galaktyka jest gotowa do podbicia, ale tylko dla tych, którzy są najbardziej spryciarzami i mają najbardziej zabójcze statki.

Zagraj w Dark Orbit Reloaded