Duty of Heroes (MMORPG)

Ocena: 4.8/10 (głosów: 51) Gra Nieaktywna

Duty of Heroes pozwala graczom na prowadzenie złożonej rozgrywki taktycznej. Rozmaite, ciekawe zadania oraz wyzwania, które nie są łatwe do wykonania lecz zarazem dają dużo frajdy i zabawy podczas bitew i walki, przeniosą gracza w nieco odległe czasy.

  • Platforma: Przeglądarka www
  • Gatunek: MMORPG
  • Grafika: 2D/3D
  • Wydawca: Hudong Technology
  • Start: 2014
  • Aktywna: Nie

Gracz, jako główny bohater staje się tutaj śmiałkiem, który w miarę rozwoju swojej postaci ma budzić grozę pośród nieumarłych. Do tego konieczne jest nie tylko ulepszanie swojej postaci ale także skrzętne budowanie własnej twierdzy. Im więcej czasu spędzamy grając, tym więcej zadań czeka do wykonania oraz bitew do wygrania. Rozgrywkę z jednej strony można dość łatwo opanować, a z drugiej jednak jest na tyle rozbudowana i urozmaicona, że nie szybko się znudzi czy też nie zniechęci do wykonywania kolejnych zadań.

Bohater broniąc swojego miasta i swojej twierdzy będzie mierzył się z innymi graczami, ale i z demonami, które stają na drodze do jego sukcesu. Poza tym, że jest największym obrońcą twierdzy, musi jednocześnie angażować się w życie miasta. Będzie wykonywał lokalne zadania. Na jego wyposażeniu znajdzie się ponad setka elementów ekwipunku. Zapraszając do wspólnej gry przyjaciół, będzie można również zdobywać kolejne cenne skarby, które wykorzystane zostaną podczas kolejnych zadań i podbojów. Wykonywanie kolejnych misji także przynosi niemałe korzyści. Dla lepszych wyników i jak najlepszego radzenia sobie podczas kolejnych starć ze złymi postaciami, gracz musi ulepszać swojego bohatera i podnosić jego umiejętności oraz możliwości.

Gracz może toczyć boje w pojedynkę lub też poszukać sprzymierzeńców wśród innych walczących i razem z nimi toczyć wojny klanów, walczyć na arenie, czy też wyruszyć na wspólne wypady. To idealna okazja do tego, żeby pokazać kto jest silniejszy i w kluczowym momencie pokonać nieumarłych.

Gra zyskała już wielu zwolenników między innymi dzięki ciekawej grafice i wyjątkowej ścieżce dźwiękowej. Nie pozwala znudzić się i wciąż dostarcza nowych emocji podczas rozmaitych bitew oraz zadań czekających na wykonanie.