Goodgame Empire (MMORTS)

Ocena: 8.1/10 (głosów: 1480) Zagraj za darmo w Goodgame Empire

Goodgame Empire to świetna strategiczna gra przeglądarkowa z gatunku MMORTS osadzona w średniowieczu, w której gracz w nagrodę za swoje dokonania otrzymuje małą posiadłość. To gra MMORTS w której trzeba budować kolejne, lepsze budynki, werbować wojowników, udoskonalać technologię i walczyć z licznymi wrogami w systemach PvE i PvP.

  • Platforma: Przeglądarka www, Android, iOS
  • Gatunek: MMORTS
  • Grafika: 2D
  • Producent: Goodgame Studios
  • Wydawca: Goodgame Studios
  • Start: 2011
  • Aktywna: Tak

Średniowieczny klimat to często poruszana tematyka w grach online na przeglądarkę. Gra jest dostępna poprzez przeglądarkę oraz na urządzenia mobilne (Android, iOS) więc nie potrzebujemy najnowocześniejszego sprzętu, wystarczy standardowy, z połączeniem do internetu oraz jedną z aktualnych przeglądarek internetowych.

W grze staniesz się władcą średniowiecznego mocarstwa, jeżeli tylko dobierzesz odpowiednia taktykę oraz pokierujesz gospodarka, to przyjdzie Ci utrzymać oraz rozbudować największe królestwo.

Gra niewątpliwie należy do typu gier strategicznych, naszą przygodę rozpoczniemy w szczerym polu posiadając jedyni swój niewielki zamek. Aby móc rozbudowywać się w dalszym kierunku naszym zadaniem będzie zainwestowanie w infrastrukturę wydobywczą surowce. Jeśli jednak zabraknie Ci któregoś z surowców, a nie będziesz mógł czekać to zawsze możesz handlować z innymi graczami Goodgame Empire.

Kolejnym ważnym aspektem gry jest poziom ochronny jaki musisz zapewnić swojemu królestwu oraz jego mieszkańcom. Nie daj się okraść bo inaczej nici z Twojej gospodarki i pełnych magazynów. Wojsko może nie wystarczyć, a budowę fortyfikacji obronnych powinieneś też brać pod uwagę. Do wyboru będziesz miał na prawdę całkiem spora armie, której zarządzanie to kolejny klucz do sukcesu.

MMORTS Goodgame Empire dostępne jest również w polskiej wersji językowej, posiada wiele ciekawych misji, średniowieczny klimat a aspekt strategiczny przyciąga mnóstwo graczy do tej produkcji.

Zagraj za darmo w Goodgame Empire