Grand Prix Racing Online (Wyścigowe)

Ocena: 6.6/10 (głosów: 5) Zagraj za darmo w Grand Prix Racing Online

Tysiące graczy z całego świata rywalizują w Grand Prix Racing Online. Gra pozwala na wcielenie się w rolę menadżera drużyny Formuły 1 i prowadzenie jej aż do tytułu mistrza świata. Bardzo realistyczna i dostarczająca wiele frajdy. Szybkie emocje które szbko się nie nudzą.

  • Platforma: Przeglądarka www
  • Gatunek: Sportowe
  • Grafika: 2D
  • Producent: GPRO Ltd.
  • Wydawca: GPRO Ltd.
  • Start: 2005
  • Aktywna: Tak

Działanie zespołu Formuły 1 jest dość skomplikowane, co nie raz przyszło nam oglądać podczas pasjonujących wyścigów w telewizji. Ale to właśnie teraz gracz ma szansę od środka poznać dokładnie wszystkie mechanizmy, które zostały bardzo precyzyjnie odzwierciedlone. Zadaniem gracza jest jednak nie tylko dowodzenie swoim zespołem. To również on decyduje o tym, jak pojedzie jego kierowca wyścigowy. Prowadzi go niejako do zwycięstwa, o ile rzecz jasna obierze odpowiednią ścieżkę jego kariery, a właściwie drogę, na której stanie do wyścigu wraz z innymi. Gracz będzie również obserwował zaciętą walkę innych bolidów na torze podczas dwóch wyścigów odbywających się każdego tygodnia.

Menadżer zespołu Formuły 1 ma przed sobą nie lada wyzwanie. Posiada pewien budżet i to nim musi zarządzać w taki sposób, aby zapewnić kontrakty i treningi kierowcom, szkolenie personelu, podpisywać umowy, ulepszać bolid, negocjować ze sponsorami i sprostać kolejnym wyzwaniom. Umiejętności zarządzania stają się niejako podstawą do wygranej całego zespołu i kierowcy, który ma na celu pojawić się jako pierwszy na mecie.

Strategia i odpowiednia analiza danych. To wszystko wpływa na zespołowy sukces. Decydując się na daną taktykę podczas kolejnego wyścigu pod uwagę trzeba wziąć statystyki kierowcy, pogodę która będzie miała niemały wpływ na zużycie opon oraz paliwa, miejsce na którym uplasował się zespół podczas wyścigu i kwalifikacji. W grze dostępny jest jednak szereg narzędzi, które pozwalają na dogłębną analizę i wyciąganie wniosków. Dzięki temu planowanie kolejnych, rzecz jasna wygranych wyścigów i obmyślenie taktyki staje się łatwiejsze, choć wciąż pozostaje zadaniem wymagającym wielu umiejętności.

Fani sportów motorowych będą zadowoleni, ponieważ jest to niezwykle realistyczna gra, która dostarcza dużej dawki emocji.

Zagraj za darmo w Grand Prix Racing Online