Grepolis (MMORTS)

Ocena: 7.4/10 (głosów: 959)

Grepolis czyli darmowa gra MMORTS na przegladarke dzięki której zanurzysz się w klimacie starożytnej Grecji!

  • Platforma: Przeglądarka www, Android, iOS
  • Gatunek: MMORTS
  • Grafika: 2D
  • Producent: InnoGames
  • Wydawca: InnoGames
  • Start: 2009
  • Aktywna: Tak

Na początku gry znajdziemy się na wyspie na której przyjdzie nam zbudować nasze imperium. Początki nie należą do łatwych, jednak dobór odpowiedniej taktyki gry i chwila rozkminki nad dana decyzją to sukces gwarantowany. Każdy ze światów (serwerów) gry posiada około dwudziestu tysięcy map, co jest naprawdę potężnym polem do popisu jeżeli chodzi o zawieranie sojuszy, walki pomiędzy sąsiednimi wyspami oraz w ramach jednej wyspy.

To Ty zdecydujesz czy Twoje polis (miasto) przerodzi się w potęgę i będzie dyplomatycznym ideałem zawierającym sojusze i umowy handlowe, czy pójdzie w zupełnie innym kierunku destrukcji wszystkiego i wszystkich których spotka na swojej drodze.

Jak gry MMORTS to przede wszystkim surowce! Tak! Nasze badania naukowe, które możemy rozwijać i prowadzić dzięki surowcą musza stać się naszym głównym celem na początku gry w Grepolis MMORTS. Kolejne nowe budynki, nowe technologie, usprawniają całą rozgrywkę dając nam jednocześnie przewagę nad innymi graczami. Mnóstwo budynków zarówno przemysłowych jak i wojennych pozwala nam na stworzenie jedynego, niepowtarzalnego polis, które ma szansę na stanie się potęgą.

Gra Grepolis jak na strategiczną grę przeglądarkową naprawdę wyróżnia się dobrze dopracowaną grafiką, która dobrze oddaje klimat starożytnej Grecji. Pamiętajmy, że wtedy władzę sprawowali Zeus, Posejdon oraz Atena. Odpowiednio wybierz któremu z tych mistycznych bogów będziesz oddawał cześć. Dzięki temu w odpowiednim stopniu zostaniesz przez nich wynagrodzony. Możliwość wybrania indywidualnej ścieżki rozwoju dzięki możliwości przeprowadzania badań naukowych w różnych kierunkach, mnóstwo budynków, duży wybór wojska i wiele innych plusów na pewno skusi wielu graczy na dłuższy czas.

Zagraj za darmo w Grepolis