Heroes Online (MMORPG)

Ocena: 6.5/10 (głosów: 142) Zagraj za darmo w Heroes Online

Astrologowie ogłaszają Heroes Online - Populacja graczy zwiększa się! Gra Heroes Online to jedna z najlepszych gier przeglądarkowych w jakie miałem okazję zagrać. Już sam fakt, że możemy grać bezpłatnie i wystarczy do tego niesamowitego świata tylko za przeglądarka, bez pobierania dodtkowej zawartości, zachęca do poznania jej bliżej. Po udanych beta testach gry i pozytywnych komentarzach testujących osób, możemy już grać w pełną wersję. Krótko mówiąc, są to Heroes’y na przeglądarkę.

  • Platforma: Przeglądarka www
  • Gatunek: MMORPG
  • Grafika: 2D
  • Producent: Blue Byte Software
  • Wydawca: Ubisoft
  • Start: 2014
  • Pegi: 12+
  • Aktywna: Tak

Wchodząc na stronę najpierw musimy się zarejestrować. Na początku gra nie wygląda jednak świetnie. Nie oszukujmy się. Dla początkującego gracza może być ciężkie zrozumienie całego sensu przedstawionej historii, gdyż jest ogromny natłok zbędnych informacji. Jednak po 15 minutach gry mogę powiedzieć, jako początkujący, że dało radę wszystko uporządkować i zacząć rozgrywkę. Na początku wybieramy swoją postać, nazywamy ją oraz możemy dostosować dodtkowe ustawienia. Już pierwsze misje jakie dostajemy są ciekawe, czekają nas także bitwy, których nie da się uniknąć. Dzięki nim zdobywamy doświadczenie, przeróżne rzeczy i co najważniejsze wypełniamy zadanie jakie nam zlecono.

Twórcy świetnie poradzili sobie z wprowadzeniem gracza w nastrój całego zdarzenia. Możemy oglądać postacie, zwięrzęta, krajobrazy czy menu, które powalają wręcz swoją grafiką jak na grę przeglądarkową. Jest także muzyka, która wręcz wchłania nas w przedstawiony świat. Wszystkie odgłosy "potworów", postaci, zwierząt czy nawet szum w mieście oraz dźwięki z menu, są po prostu fantastyczne.

Im dalej w las tym... więcej możliwości. Potrzeba wiele godzin gry, aby odkryć wszystkie zagadki, które na nas czekają. Mapa jest bardzo rozbudowana, są miasta, lasy, dróżki, na których możemy naptokać wiele trudności. Potem mamy możliwość rozbudowania własnego miasta. Jest jeszcze wiele ciekawostek, które warto zobaczyć na własne oczy. Gra jest ogólnie bardzo dobrze zrobiona i na razie nie ma za bardzo do czego się przyczepić. Szczególnie wskazują na to pozytywne komentarze graczy, które, jak to twórcy opisali, są dla nich bezcenne.

Podsumowując, taka gra przeglądarkowa jest warta poświęcenia swojego czasu. Na pewno szybko się nie znudzi, a jest gratką szczególnie dla fanów oruginalnej serii Hereos.

Zagraj za darmo w Heroes Online