KingsRoad (MMORPG)

Ocena: 7.8/10 (głosów: 150) Zagraj za darmo w KingsRoad

KingsRoad to gra typu hack'n'slash i uwierzcie mi żadnej gry nie rozpoczniecie tak szybko jak tej. Wystarczy tylko kliknąć Zagraj teraz, wypełnić formularz i nagle przed waszymi oczami ukazuje się fantastyczny świat gry mmorpg KingsRoad. Wszytko trwa mniej niż minutę, a gra wciągnie Was na kilkanaście godzin zabawy.

  • Platforma: Przeglądarka www
  • Gatunek: MMORPG
  • Grafika: 3D
  • Producent: Rumble Entertainment
  • Wydawca: Rumble Entertainment
  • Start: 2012
  • Pegi: 12+
  • Aktywna: Tak

Gdy już wejdziemy do tego magicznego świata, ukaże się nam śliczna bajkowa grafika. Postaci wyglądają pięknie, a krainy po których będziemy podróżować są zaprojektowane z uwagą o najmniejsze szczegóły. Sterowanie postacią jest proste i intuicyjne. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce na mapie przygody, aby tam poszedł nasz bohater lub kliknąć na wroga, aby go zaatakować. Samouczek na początku gry objaśni Wam wszystkie podstawy. Gdy już nauczymy się podstaw i osiągniemy pierwszy poziom będziemy mogli wybrać klasę swojej postaci. Do wyboru mamy trzy klasy: Rycerz, Łucznik oraz Mag. Wykonując kolejne zadania, przemierzając nowe krainy i pokonując wrogów zdobywamy jakże cenne złoto, niezbędne uzbrojenie oraz doświadczenie, dzięki któremu osiągamy następne poziomy. Wraz z poziomami otrzymujemy punkty umiejętności, które możemy rozdysponować pomiędzy 14 zdolności aktywnych oraz 16 umiejętności pasywnych z czego wszystkie mają dodatkowo po 10 poziomów ulepszeń.

W grze nie wybieramy płci postaci ani nie możemy modyfikować jej wyglądu, natomiast każdy nowy przedmiot jaki dostaniemy jest widoczny na postaci i zmienia to jak postać wygląda. Dodatkowo, gdy mamy ochotę pograć inną klasą, wtedy wystarczy rozmowa z NPC i kliknięcie kolejnej klasy postaci, która zacznie swoją przygodę od pierwszego poziomu. Oczywiście zdobyte poziomy daną klasą zostają zapisane i przy każdej następnej zmianie zaczynamy od ostatniego nabitego poziomu. Na uwagę zasługuje również trudność gry, która dzieli się na trzy poziomy. Dodatkowo występuje dość rozwinięta możliwość tworzenia cennych przedmiotów.

Gra nie należy do skomplikowanych, ale to właśnie może okazać się jej wielkim atutem. Kolejne krainy nie są długie i wymagające, wrogowie nie należą do najsilniejszych, a bossowie na końcu każdej krainy poza rozmiarami nie pokażą nam wiele więcej. Nie mniej jednak jest to gra mmo i jako taka potrafi wciągnąć na wiele godzin. Dla zabicia czasu lub dla zwykłego relaksu ta gra mmorpg sprawdza się bardzo dobrze. Polecam ją zwłaszcza do gry ze znajomymi, gdyż możemy tworzyć trzy-osobowe drużyny i wtedy przygoda staje się o wiele ciekawsza.

Dużo dają umiejętności i mnogość kombinacji jakie możemy stworzyć. Czy będziemy atakować szybko i przy okazji kraść życie czy stworzymy bohatera, który jednym atakiem pokona grupę przeciwników to już zależy od nas i naszej fantazji. KingsRoad świetnie wpasowuje się w gry mmo na przeglądarkę, które powinny być proste, wciągające oraz ładne graficznie, aby gracz wyciągnął z nich jak najwięcej zabawy.

Zagraj za darmo w KingsRoad