OGame (MMORTS)

Ocena: 8.1/10 (głosów: 622) Zagraj za darmo w OGame

OGame to kolejna darmowa gra MMORTS w której rozwój planety oraz tworzenie kosmicznej floty, której użyjemy do walki z innymi graczami jest naprawdę ogromnie przyjemne.

  • Platforma: Przeglądarka www
  • Gatunek: MMORTS
  • Grafika: 2D/Tekstowa
  • Producent: Gameforge AG
  • Wydawca: Gameforge AG
  • Start: 2002
  • Aktywna: Tak

Na samym początku gry dostaniemy małą planetę, na której musimy zacząć tworzyć nasze kosmiczne imperium. Jeśli nie zadbamy o naszą planetę w odpowiedni sposob możemy stać się czyimś podwładnym i wtedy przyjdzie nam placić za ochronę. W grze głównym celem jest szczególne zadbanie o trzy elementy - rozwój technologiczny, siłę militarną oraz gospodarkę.

Na początek proponuje zająć się głównie technologiami, dzięki którym będziemy mogli tworzyć na prawdę potężne wojsko, które na początku naszej przygody w tej darmowej grze MMORTS może być kluczowe w naszym dalszym rozwoju. Oczywiście lepiej wykorzystywać surowce, a także dbać o ekonomię naszego imperium. Darmowe gry MMORTS, a w szczególności OGame mają naprawdę przyjazny interfejs dzięki czemu najwięksi laicy będą w stanie szybko ogarnąć o co chodzi w całej grze. Gra posiada całe mnóstwo użytkowników oraz ponad siedemdziesiąt serwerów dzięki czemu każdy znajdzie sobie jakieś miejsce w galaktyce.

Podsumowując tą kosmiczną grę strategiczną - zdecydowanym plusem jest możliwość tworzenia dużych sojuszy i branie udziału w naprawdę wielkich wojnach pomiędzy grupami graczy. W dowolnej chwili w grze mamy możliwość obrania swojej własnej strategii nie zależne od tego, jaką nację wybierzemy. Serdecznie polecam każdemu tę niezwykle dopracowaną grę strategiczną w kosmosie.

Zagraj za darmo w OGame