Rising Cities (MMORTS)

Ocena: 7.5/10 (głosów: 105)

Budujemy nasze miasto! Musisz zaplanować rozbudowę swojej metropolii, produkować surowce i zarządzać wszystkimi innymi procesami. Planuj i realizuj gruntownie przemyślane strategie, inspiruj swoich obywateli i spraw, aby Twoje miasto stało się kwitnącą i nowoczesną mega metropolią

  • Platforma: Przeglądarka www
  • Gatunek: MMORTS
  • Grafika: 2D
  • Producent: Bigpoint Games
  • Wydawca: Bigpoint Games
  • Start: 2013
  • Pegi: 12+
  • Aktywna: Tak

Witamy w Rising Cities - darmowej grze symulacji miasta na przeglądarkę produkcji firmy Bigpoint. Rising Cities łączy w sobie właściwe dla innych symulacji budowy miasta emocje ze złożonymi elementami strategicznymi. Zdobywaj kolejne poziomy i osiągnij status burmistrza - międzynarodowej supergwiazdy. Osiągnięcie celu nie będzie jednak łatwe - przejście od prostej chatki do luksusowego apartamentu wymaga ciężkiej pracy i mądrych decyzji.

Aby Twoje przyszłe miasto było atrakcyjne dla mieszkańców musisz zapewnić odpowiednią równowagę pomiędzy przestrzeniami przemysłowymi, handlowymi i mieszkalnymi, a dodatkowo pamiętać o parkach, ulicach, drapaczach chmur i barakach. W tej darmowej grze nie tylko powinieneś szukać odpowiedniej i zdrowej przestrzeni do życia dla Twoich mieszkańców, lecz nawet musisz to robić. Znajdź właściwe miejsce na właściwe budynki i utrzymuj równowagę pomiędzy biznesmenami, absolwentami studiów i robotnikami - w ten sposób w Rising Cities cegła po cegle przeistoczysz tę zaspaną mieścinę w kwitnącą metropolię. Powinieneś inwestować w przemysł i infrastrukturę, ponieważ miasto musi się utrzymywać, a mieszkańcy muszą mieć gdzie pracować. Odpowiednie gospodarowanie zasobami i produktami takimi jak np. owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze, a także surowce jak np. drewno, kamienie i cement będzie kluczowe dla rozwoju Twojego miasta w Rising Cities.

Tak jak wspominałem aby pokierować w Rising Cities dużą i różnorodną populacją mieszkańców będziesz potrzebował sporo gotówki. W tej darmowej grze na przeglądarkę musisz zbierać czynsz od mieszkańców i ściągać podatki. Pomoże Ci w tym bardzo dobrze rozwinięty przemysł, poszerzanie granic miasta oraz handel z burmistrzami innych miast. Gdy tylko wejdziesz w posiadanie potrzebnych środków, możesz inwestować w infrastrukturę, elektrownie, komunikację publiczną i niezliczone inne budowle, bez których nie obejdzie się żadna prawdziwa metropolia. Podobnie jak każde prawdziwe miasto, również i Twoja internetowa metropolia w Rising Cities zużywa całą masę zasobów i energii.

Pamiętaj tak samo jak rozwój, przemysł, handel, technologie i zdrowie musisz również zapewnić bezpieczeństwo swoim mieszkańcom. Nie możesz pominąć wybudowania obszernej sieć posterunków straży pożarnej i policji, aby zwalczyć przestępczość. A dbając o zdrowie swoich mieszkańców pamiętaj o szpitalach. Daj radę tym i innym wyzwaniom, udowodnij swoją sprawność jako burmistrz i postaw sam sobie pomnik!

Zagraj za darmo w Rising Cities