Seafight (Wojenne)

Ocena: 7.1/10 (głosów: 176)

SeaFight stanowi idealny kompromis dla każdego kto kocha gry, ale marzy również o klimacie morskich bitew. To właśnie tutaj gracze mają szansę zakosztować w świecie, który kryje w sobie morskie skarby, a jednocześnie zahacza o klimat fantasy.

  • Platforma: Przeglądarka www
  • Gatunek: Wojenne/Fantasy
  • Grafika: 2D
  • Producent: BigPoint
  • Wydawca: BigPoint
  • Start: 2006
  • Aktywna: Tak

Smak pirackiego życia gracz poznaje jako młody awanturnik, który staje się kapitanem niewielkiego okrętu. Na lądzie nie ma już nic, co ciekawiłoby przyszłego pirata. Wyrusza on więc na poszukiwania skarbu. Jego droga usłana różnymi potyczkami, zadaniami i wyzwaniami wiedzie nie tylko do cennego skarbu, ale także do tego, by stać się najpotężniejszym z potężnych. Zyskać sławę jako pirat karaibskich wód, którego bać się będą wszyscy inni przeciwnicy.

Do wyboru gracz ma wiele różnego rodzaju okrętów, które będzie również ulepszał wedle własnych upodobań. Celem ulepszeń jest wzmocnić to co najlepsze w okręcie, a ukryć za to jego słabe strony. W zadaniu tym pomogą mu zdobywane pieniądze, które gracz wyda na nowe żagle i pokłady, lepsze działa i wiele innych elementów, które na morzu mogą być dla niego przydatne. Dodatkowo trzeba zatrudnić załogę, a tę będzie tworzyć nikt inny, jak najstraszniejsi piraci. To dzięki nim ocean stanie otworem, a walki nabiorą rozmachu - niezależnie od tego czy prowadzone będą z komputerowymi przeciwnikami, czy też z innymi graczami. Ekscytujące bitwy przetestują wszystkie umiejętności żeglarskie i zweryfikują, kto zasługuje na miano prawdziwego pirata karaibskich wód.

Na początku trzeba wykonywać poszczególne misje, bowiem stawać do walki z niewielkim stateczkiem i nic nie znaczącą załogą oznacza automatyczną porażkę. Z czasem jednak statek będzie się rozrastał, a załoga będzie coraz silniejsza. W grze można skorzystać również z elitarnych jednostek. Morskie potwory nie ułatwiają walki o lepsze okręty i cenny skarb, ale z pewnością urozmaicają niesamowicie wszystkie potyczki.

SeaFight to piracka gra o wielu możliwościach. Prowadząc przez epickie bity i oferując na każdym kroku ciekawy świat oceaniczny zabarwiony nieco fantastyką, gwarantuje doskonałą zabawę.

Zagraj za darmo w Seafight