Shakes & Fidget (MMORPG)

Ocena: 8.9/10 (głosów: 3391) Zagraj za darmo w Shakes & Fidget

Shakes & Fidget to darmowa gra przeglądarkowa oraz mobilna fantasy MMORPG w której tworzymy własnego bohatera i ruszamy w świat walczyć z licznymi potworami i zmorami.

  • Platforma: Przeglądarka www, Steam, Android, iOS
  • Gatunek: MMORPG
  • Grafika: 2D
  • Producent: Playa Games GmbH
  • Wydawca: Playa Games GmbH
  • Start: 2009
  • Aktywna: Tak

Jedna wielka przygoda, tak nazwać można naprawdę wesołą grę jaką jest Shakes & Fidget. Podczas rejestracji w grze będziemy musieli wybrać jedną z trzech ras występujących w grze. Mamy wybór pomiędzy krasnoludami, demonami lub gnomami. Wybór należy do nas, powinniśmy dokonać go po odpowiednim porównaniu wszystkich ras. Dodatkowo musimy wybrać jeszcze profesję dla naszej postaci, profesji w grze jest sześć - Magik, Zwiadowca, Wojownik, Berserker, Zabójca i Mag Wojenny.

Jak na darmową grę MMORPG przystało przyjdzie nam rozwiązywać różnego rodzaju zadania. Jednak nie zapominajmy o tym, że nasza postać musi się rozwijać. Śmiało można powiedzieć, że gra rozpoczyna się co dwadzieścia cztery godziny wraz z ponownym uzupełnieniem punktów ochoty na przygody. Jednak za drobną opłatą punkty te możemy odzyskać w karczmie. Najczęstszą formą sprawdzenia swojej postaci, jej umiejętności oraz ekwipunku jest oczywiście zmierzenie się z innymi graczami, którzy również są chętni do walki. Możemy to zrobić na specjalnej arenie.

W karczmie znajdziemy gospodarza, który zawsze będzie miał ciekawe zadania dla praktycznie każdego gracza, pomoże to nam zdobyć srebro i złoto, dzięki któremu będziemy mogli znacznie urozmaicić nasze życie. Jednak na samym początku kiedy nasza postać nie należy do najsilniejszych poleca się korzystanie ze sposobu zdobywania złota i srebra poprzez codzienną pracę. W mieście znajdziemy również inne budynki w których będziemy mogli kupić zarówno ekwipunek taki jak zbroja, hełmy i inne, jak i różnego rodzaju eliksiry.

Shakes & Fidget to darmowa gra ciesząca się popularnością praktycznie na całym świecie. W naszym kraju, ta komiksowa, zabawna i darmowa gra MMO również cieszy się niemałą popularnością, gdyż aktualnie dla naszego kraju jest dostępnych aż kilkanaście serwerów.

Zapraszam do walki w Shakes & Fidget!

Zagraj za darmo w Shakes & Fidget