Shards of War (MOBA)

Ocena: 7.6/10 (głosów: 892) Gra Nieaktywna

Shards Of War to naprawdę wciągająca gra typu MOBA w którą możemy grać za darmo. Utrzymana w bardzo ciekawym klimacie science-fiction, gdzie każdy z graczy posiada swoją postać i wraz ze swoją drużyną musi pokonać przeciwników.

  • Platforma: Windows
  • Gatunek: MOBA/Sciencie-fiction
  • Grafika: 3D
  • Producent: Bigpoint Games
  • Wydawca: Bigpoint Games
  • Start: 2015
  • Aktywna: Nie

Shards of War to przede wszystkim gra akcji, która należy do popularnego gatunku Multiplayer Online Battle Arena (MOBA). Cała walka jaką odbywamy dzieje się w "przyszłości" gdzie mamy futurystyczne umiejętności i niezwykłe bronie czy maszyny. Teren składa się z budynków których nie możemy zaobserwować na co dzień, są wyjątkowe i niezwykłe. Tak samo postacie, które współgrają z maszynami razem pokonując przeciwnika. Bitwa trwa 20 minut, a gdy zginiemy odradzamy się z powrotem po kilku sekundach. Każda z rywalizujących drużyn składa się z 5 graczy. Oczywiście gramy z realnymi użytkownikami siedzącymi przed komputerami online. Na samym początku możemy sobie wybrać postać odpowiadającą naszym wymaganiom. Są także poziomy, które zdobywamy podczas bitwy, gdy zbieramy tak zwane XP zabijając przeciwników czy rozwalając maszyny przeciwnej drużyny.

Ogólnie gra posiada bardzo dobrze dopracowaną grafikę, niespotykaną i wprowadzającą w nastrój świata przyszłości, skąd każdy może sobie wyobrażać jak on będzie wyglądał. Wszystkie postacie, maszyny, budynki oraz animacje wyglądają świetnie. Nie widać jakichkolwiek bugów czy błędów, a to pewnie dlatego, że możemy ją pobrać na komputer nie grając na przeglądarce. Jedyne czego brakuje to ciekawej ścieżki dźwiękowej, która dopełniała by wprowadzanie gracza w fantastyczny nastrój gry, jednak na szczęście grafika uzupełnia pewne luki.