Torn (MMORPG)

Ocena: 6.9/10 (głosów: 45) Zagraj za darmo w Torn

Torn City to mroczne i niebezpieczne miasto w którym przetrwają tylko najtwardsi. W tej tekstowej grze fabularnej na przeglądarkę możesz zostać każdym i robić cokolwiek zechcesz w drodze na szczyt przestępczego świata!

  • Platforma: Przeglądarka www (PC, Android, iOS)
  • Gatunek: MMORPG
  • Grafika: 2D/Tekstowa
  • Producent: TORN LTD
  • Wydawca: TORN LTD
  • Start: 2004
  • Pegi: 16+
  • Aktywna: Tak

Torn to darmowa tekstowa gra fabularna w którą dziennie gra ponad 30 tysięcy graczy! Gra to prawdziwy sandbox gdzie możemy zostać praktycznie każdym i robić co zechcemy. Dzięki temu droga rozwoju postaci jest unikatowa i cała gra naprawdę wciąga.

Na początku gry zaczynam jako zwykły oprych. Trzeba naprawdę mieć się na baczności aby bezlitosne Torn City za bardzo nie pogruchotało nam kości! Raczej nikt nie będzie się zastanawiał zanim pośle nas do szpitala nawet za parę dolców. Jak przystało na grę w klimatach krymilanych, zadanie gracza jest bardzo proste - zacznij nowe życie, pnij się na szczyt przestępczego świata, nie daj się zabić. Każda droga która Cię do tego doprowaci jest dobra. W Torn City możesz zostać KAŻDYM i robić WSZYSTKO.

Aby zarabiać szmal i piąć się w przestępczej hierarchi, trzeba trochę pobrudzić sobie ręce - popełnić parę zbrodni, co nieco ukraść, pobić innych graczy. Im jesteś silniejszy tym więcej walk będziesz wygrywać, więc przygotuj się na ciężki trening.

W Torn City nie chodzi jednak tylko o rozwałkę. Ścieżek rozwoju postaci jest naprawdę sporo i można się przy tym dobrze bawić, na przykład - założyć lub dołączyć do gangu, zbierać i handlować przedmiotami, grać na giełdzie, wykonywac specjalne misje, brać udział w ulicznych wyścigach samochodwych, wziąć ślub, dostać legalną prace lub założyć firmę, grać w kasynie i w pokera, inwestować, chodzić na zakupy, tworzyć wirusy komputerowe, czytać a nawet pisać artykuły do gazety Torn City, handlować nieruchomościami, podróżować, polować...

Torn City to prawdziwe miasto tętniące życiem. Gotowy do gry?

Zagraj za darmo w Torn