Urban Rivals (Karciane)

Ocena: 6.9/10 (głosów: 260) Zagraj za darmo w Urban Rivals

Przedstawiamy Wam całkiem wciągającą, a tym samym ciekawą karciankę multiplatformową - Urban Rivals. Jeżeli potrafisz szybko i sprawnie skalkulować w myślach najlepsze posunięcie, wyliczyć ile życia możesz poświęcić by wygrać, a także skomponować talię składającą się tylko i wyłącznie z najlepszych postaci to ta gra jest właśnie dla Ciebie.

  • Platforma: Windows, MacOS, Steam, Android, iOS, WWW (WebGL)
  • Gatunek: Karciane
  • Grafika: 2D
  • Producent: Boostr
  • Wydawca: Boostr
  • Start: 2006
  • Aktywna: Tak

Zasady Urban Rivals nie są zbytnio skomplikowane, co sprawia, że grę może odpalić zarówno młodszy gracz jak i dorosły. Osobiście spotkałem się ze znaczącą przewagą graczy powyżej szesnastego roku życia, co świadczy o tym, że ta karcianka trzyma względny poziom. W grze liczy się przede wszystkim strategia. Jeżeli zbierzesz odpowiedni deck z silnymi postaciami z dobrym bonusem to połowa sukcesu jest już za Tobą. Następnie wystarczy tylko obrać odpowiednią taktykę i się jej trzymać. Nie da się ukryć, że to świadczy o dość dużej schematyczności gry.

W grze Urban Rivals nie masz za dużo opcji, jeśli chodzi o ścieżki rozwoju. Nowicjusze rejestrują się na stronie przede wszystkim po to, by stoczyć z innymi pojedynek. Wybierasz deck składający się z odpowiedniej liczby kart, ustawiasz tryb, szukasz przeciwnika i następuje walka. Nieco bardziej zaawansowani gracze, którym znudziły się ciągłe pojedynki, stawiają na rozwój i kolekcję posiadanych przez siebie kart. Oczywiście, czym więcej prawdziwych pieniędzy posiadasz tym lepiej. Boostery z kartami możesz kupić za prawdziwą gotówkę.

Grę rozpoczynasz mając osiem postaci. Osiem jest Twoim minimum. Podczas gry w szeregi swojej drużyny możesz przyjąć minimum ośmiu wojowników, co równa się ośmiu kartom. Zanim staniesz się sławny i utalentowany musisz przejść przez wiele rozgrywek dla początkujących, pokoi dla nowicjuszy, a także nieuniknionych porażek. Odpowiednia taktyka pozwoli Ci jednak pokonać wrogów i stać się najlepszym z najlepszych. Z każdym rozegranym meczem zyskujesz doświadczenie, które przekłada się na poziom Twoich postaci. Ciekawe jest, że wraz z ich ulepszeniami, zmieniają one również swój wygląd.

Urban Rivals jest zatem grą odpowiednią zarówno dla fanów karcianek jak i dla graczy którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tym rodzaju rozrywki. Do dzieła!

Zagraj za darmo w Urban Rivals