Gunpoint – był sobie złodziej

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Gunpoint – z serii prawie jak za darmo:)

Gunpoint to platformowa skradanka 2D z dużą ilością elementów logicznych, stworzona przez niewielkie, brytyjskie studio Suspicious Developments. Gracz wciela się w niezależnego szpiega, którego głównym zadaniem jest wykonywanie zleceń dla swoich klientów, polegających na wykradaniu tajnych danych z bardzo dobrze strzeżonych budynków i obiektów.

Głównym narzędziem szpiega jest tzw. Crosslink. Gadżet ten pozwala zobaczyć jak są połączone i jak się komunikują wszystkie urządzenia związane z zapewnieniem bezpieczeństwa na danym poziomie. Następnie, Crosslink pozwala na przełączanie połączeń pomiędzy urządzeniami tak aby oszukać lub znokautować strażników i dostać się do pożądanych informacji. Można, na przykład, połączyć włącznik światła z klapą w podłodze a gdy strażnik będzie przechodził, włączyć światło, co spowoduje otwarcie klapy i upadek strażnika. Cała rozgrywka polega właśnie na tworzeniu takich połączeń i wykorzystywaniu ich w celu sprawnego pozbywania się wszelakich przeszkód. Jeszcze przez 22 godziny przecena w HumbleStore.

Trailer z Gunpoint

YouTube Preview Image

W skrócie:

  • Cena: €1,79 (przecena 80% – z €8,99, do 19:00 19.05.2015)
  • Studio: Suspicious Developments
  • Gatunek: Logiczna
  • Platforma: Steam (Win, Mac, Linux)
  • Wymagania: Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB, 150 MB HDD, DirectX 9.0

Kup Gunpoint w HumbleStore

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
StarWars the old republic
Star Wars: The Old Republic – Znasz potęgę mocy?

Witaj w Star Wars: The Old Republic. Nasza historia zaczyna się kilka tysięcy lat przed narodzinami Darth Vader’a. Po Wielkiej Wojnie Nadprzestrzennej, w której Galaktyczna Republika strzeżona przez Zakon Jedi pokonała wszystkich swoich wrogów, nastał pokój i zjednoczenie galaktyk. Jednak „gdzieś w odległej galaktyce” Sithowie pod dowództwem Mrocznego Imperatora budowali...

Zamknij