Guns n Zombies – naparzanie zombie prawie za darmo! I to razem z kumplami!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Sztuczny, błyskawicznie rozprzestrzeniający się nano-wirus zamienił większość ludzkości w śmiertelnie niebezpieczną zgraję wygłodniałych zombie. Tylko nieliczni przetrwali a zadaniem gracza jest pokierować jednym z nich… a właściwie zadaniem jest nie dać się zjeść przez hordę zombiaków! Gra jest utrzymana w dość mrocznym, post-apokaliptycznym klimacie a twórcy zwracają uwagę, że jak na produkcję o zombie Guns n Zombies ma całkiem ciekawą i wciągającą fabułę.

W przyjdzie nam się zmierzyć z rożnymi rodzajami zombiaków, nawet ze zmechanizowanymi zombie (lub zombie-robotami, jak kto woli). Każdy rodzaj inaczej się zachowuje i ma inny styl walki. Do wyboru również masa broni i umiejętności u każdego z bohaterów, które znacznie ułatwiają i umilają eksterminację kolejnych hord nieumarłych.

Jeżeli uda nam się ukończyć całą część fabularną, czeka na nas jeszcze tryb survival w którym przyjedzie nam się zmierzyć z coraz to większymi falami zombie. Gra oferuję również tryb co-op co znacznie zwiększa całą frajdę z.

Trailer z Guns n Zombies

YouTube Preview Image

W skrócie:

  • Cena: €0,79 (przecena 90% – z €7,99, do 25.05.2015)
  • Studio/Developer: Krealit
  • Gatunek: Akcja, Przygodowa, Strzelanka
  • Platforma: Steam (Win, Mac)
  • Data wydania: 30 Paź, 2014
  • Wymagania: Core 2 Duo 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB, 1.4 GB HDD
  • Tryb: single player, co-op

Kup Guns n Zombies na Steam

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Plemiona - zostań wielkim średniowiecznym władcą! - darmowe gry mmorts
Plemiona – zostań wielkim średniowiecznym władcą!

Plemiona to gra, która pozwala graczom od niewiele znaczącego władcy stać się naprawdę potężną osobą mającą władzę nad wszystkimi i wszystkim. Zaczynając od władcy niewielkiej wioski, z dobrą strategią i taktyką można z czasem stać się władcą potęgi militarnej, które boją się wszyscy przeciwnicy. Wyobraźmy sobie malowniczą wioskę w średniowiecznej krainie, która...

Zamknij