Heroes Online – Klasyk w wersji MMO

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Astrologowie ogłaszają Heroes Online – Populacja zwiększa się!

Gra Heroes Online to jedna z najlepszych przeglądarkowych w jakie miałem okazję zagrać. Już sam fakt, że możemyć bezpłatnie i wystarczy do tego niesamowitego świata tylko za pomocą przeglądarki, bez pobierania zawartości, zachęca do poznania jej bliżej. Po udanych beta testach i pozytywnych komentarzach testujących osób, możemy już grać w pełną wersję. Krótko mówiąc, są to heroes’y na przeglądarkę.

Screeny z

Heroes Online MMO screen

Wchodząc na stronę najpierw musimy się zarejestrować. Na początku nie wygląda jednak świetnie. Nie oszukujmy się. Dla początkującego gracza może być ciężkie zrozumienie całego sensu przedstawionej historii, gdyż jest ogromny natłok zbędnych informacji . Jednak po 15 minutach mogę powiedzieć, jako początkujący, że dało radę wszystko uporządkować  i zacząć rozgrywkę. Na początku wybieramy swoją postać, nazywamy ją oraz dostajemy wybór wiele innych ustawień. Już pierwsze jakie dostajemy są ciekawe, a także bitwy, których nie da się uniknąć. Dzięki nim zdobywamy doświadczenie, przeróżne rzeczy i co najważniejsze wypełniamy zadanie jakie nam zlecono. Twórcy świetnie poradzili sobie z wprowadzeniem gracza w nastrój całego zdarzenia. Możemy oglądać postacie, zwięrzęta, krajobrazy czy menu, które powalają wręcz swoją grafiką jak na grę przeglądarkową. Jest także muzyka, która wręcz wchłania nas w przedstawiony świat. Wszystkie odgłosy „potworów”, postaci , zwierząt czy nawet szum w mieście oraz dźwięki z menu, są po prostu fantastyczne.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W HEROES-ONLINE

Im dalej w las tym… więcej możliwości

Potrzeba wiele godzin, aby odkryć wszystkie zagadki, które na nas czekają. Mapa jest bardzo rozbudowana, są miasta, lasy, dróżki, na których możemy naptokać wiele trudności. Potem mamy możliwość rozbudowania własnego miasta. Jest jeszcze wiele ciekawostek, które warto zobaczyć na własne oczy. Gra jest ogólnie bardzo dobrze zrobiona i na razie nie ma za bardzo do czego się przyczepić. Szczególnie wskazują na to pozytywne komentarze, jak to twórcy opisali, są dla nich bezcenne.

Podsumowując, taka jest warta poświęcenia swojego czasu. Na pewno szybko się nie znudzi, a szczególnie fanom jej w normalnej wersji. Posiadają także pełną stronę z m.in. forum, sklepem oraz informacjami dotyczącymi.

YouTube Preview Image

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W HEROES-ONLINE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
The Settlers Online - Darmowa Gra MMO RTS
The Settlers Online – Darmowa gra MMO RTS

The Settlers Online to darmowa gra mmo rts, której pewnie nie trzeba przedstawiać. Gra miejscowiona w swiecie The Settlers. Gra łączy znane już elementy z komputerowej wersji The Settlers, z całkowicie nowymi możliwościami przystosowanymi do gry w multiplayer. Zaczynasz od założenia nowego miasta i dzieki temu dolaczasz do tysięcy graczy w sieci,...

Zamknij