Home – horror w innym wydaniu

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Home to unikatowa gra przygodowa stworzona przez jedną osobą – Benjamina Riversa. Gra jest zrealizowana w pięknym pixelowym stylu nawiązującym do klasyki gatunku przygodowych/horror.

Home jest to tajemnica morderstwa z pewnym zwrotem akcji – ostatecznie to decyduję o tym co się stanie i jak zakończy się cała historia. Ważna rolę odgrywa narracja dzięki której dowiadujemy się nowych faktów. Gracz porusza się po dwuwymiarowych lokacjach w poszukiwaniu nowych przedmiotów i wskazówek mogących pomóc w rozwiązaniu zagadki.

Budzi Cię szalejąca za oknem burza, otwierasz oczy i odkrywasz, że znajdujesz się w dziwnym, ciemnym pokoju – zamknięty w domu który nie należy do Ciebie. W miarę postępu otoczenie się zmienia – subtelnie, prawie niezauważalnie – zmienia się aby odwzorować Twoja perspektywę.

To unikatowa typu horror, w której z czasem odkryjesz, że prawda jest całkowicie subiektywna.

Trailer z Home

YouTube Preview Image

W skrócie:

  • Cena: €0,69 (przecena 77% – z €2,99, do 19:00 22.05.2015)
  • Studio/Developer: Benjamin Rivers
  • Gatunek: Przygodowa, Horror
  • Platforma: Steam (Win, Mac)
  • Wymagania: Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB, 100 MB HDD
  • Tryb: single player

Kup Home w HumbleStore

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
e6eb2cff
My Free Zoo – Zostań kierownikiem Zoo

W tej grze na przeglądarkę wcielasz się we własciciela i dyrektora ogrodu zoologicznego. Twoim pierwszym zadaniem będzie ratowanie ZOO przez przyciągnięcie nowych zwiedzających, dzięki którym zdobędziesz zoodolary. Tylko za pomocą dodatkowych przychodów ZOO moze zostać uratowane. SCREENY Z GRY Rozwijaj swoje darmowe Zoo online! Zacznij stawiać nowe wybiegi pełne coraz bardziej egzotycznych...

Zamknij