Ikariam – Darmowa gra MMO RTS

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Ikariam – czyli darmowa mmo rts

Gra oczywiście jest darmową grą strategiczną online opartą o rozgrywkę za pomocą przeglądarki. Jej ogromną zaletą jest brak wysokich wymagań jeśli chodzi o sprzęt komputerowy. Wystarczy najnowsza przeglądarka ze wszystkimi potrzebnymi rozszerzeniami. Ta rts została wydana już w trzydziestu siedmiu krajach. Dzięki temu stała się jedną z o największej liczbie tłumaczeń.

Ikariam to mmo rts z elementami rpg.

Świat przedstawiony w został osadzony na wielkim archipelagu wysp w czasach starożytnych do złudzenia przypominającym starożytną Grecję. Tutaj każdy z ma tylko jeden cel. Zbudować swoje imperium, które będzie władało innymi.

W rts Ikariam kluczem do sukcesu, czyli do zbudowania potężnego kraju, jest odpowiednie gospodarowanie wszelkimi zasobami.  Zbudowania dobrze rozwiniętego imperium, zarówno pod względem gospodarczym, handlowym jak i militarnym wymaga strategicznego myślenia.

SCREENY z Ikariam

Darmowa gra MMO - Ikariam

Jak zaczniemy darmową grę w Ikariam?

Na początku władać będziemy malutkim skrawkiem ziemi na wybrzeżu jednej z wysp. Jeżeli obierzesz odpowiednią strategię to uda Ci się wybudować metropolię, jeżeli nie.. co cóż zawsze można zacząć od nowam nie? 😉 W wystepuje pięć surowców, których pozyskiwanie jest niezbędne do rozbudowy naszego małego skrawka ziemi. Podstawowymi surowcami w są materiał budowlany, wino, marmur, kryształ, a także siarka. W możemy współpracować z innymi graczami na wyspie, możemy na przykład przydzielić swoich pracowników by ci, wraz z pracownikami innych rozbudowywali nasze budowle.

W będziemy mieli również dostęp do nowych technologii. Różnego rodzaju struktur militarnych – wojska. Będziemy mogli rozwijać transport, także morski.

Ciekawym elementem występującym w są doradcy, jest ich czterech, każdy z nich zajmuje się inną dziedziną życia naszej metropolii i na bieżąco będzie nas informował o wszelkich zmianach, dobrych i złych.

Gra jest rozgrywana w czasie rzeczywistym, tak więc nie musimy być online 24/7

Ciekawa i wciągająca darmowa online, gdzie przyjmujemy jednocześnie trzy role, stratega wojennego, dyplomaty państwowego oraz handlarza.

Zapraszam Cię serdecznie do zagrania w Ikariam, która jest na prawdę ogromnie rozwiniętą grą mmo. I najważniejsze możesz w nią grać przez przeglądarkę i jest całkowicie darmowa.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W IKARIAM

Przeczytaj inne:
Darmowa gra mmo fps skill
S.K.I.L.L – Następca Counter Strike?

S.K.I.L.L. czyli Darmowa gra MMO FPS kompletnie inny od reszty! Wojenny FPS napędzany Unreal Engine 3. S.K.I.L.L. to gra z wyśmienitym silnikiem graficznym Unreal Engine 3, który napędzał już nie jeden genialny tytuł, który odniósł ogromny sukces na rynku gier multiplayerowych. S.K.I.L.L. jest to gra mmo fps, w której w...

Zamknij