Ikariam – Darmowa gra MMO RTS

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Ikariam – czyli darmowa mmo rts

Gra oczywiście jest darmową grą strategiczną online opartą o rozgrywkę za pomocą przeglądarki. Jej ogromną zaletą jest brak wysokich wymagań jeśli chodzi o sprzęt komputerowy. Wystarczy najnowsza przeglądarka ze wszystkimi potrzebnymi rozszerzeniami. Ta rts została wydana już w trzydziestu siedmiu krajach. Dzięki temu stała się jedną z o największej liczbie tłumaczeń.

Ikariam to mmo rts z elementami rpg.

Świat przedstawiony w został osadzony na wielkim archipelagu wysp w czasach starożytnych do złudzenia przypominającym starożytną Grecję. Tutaj każdy z ma tylko jeden cel. Zbudować swoje imperium, które będzie władało innymi.

W rts Ikariam kluczem do sukcesu, czyli do zbudowania potężnego kraju, jest odpowiednie gospodarowanie wszelkimi zasobami.  Zbudowania dobrze rozwiniętego imperium, zarówno pod względem gospodarczym, handlowym jak i militarnym wymaga strategicznego myślenia.

SCREENY z Ikariam

Darmowa gra MMO - Ikariam

Jak zaczniemy darmową grę w Ikariam?

Na początku władać będziemy malutkim skrawkiem ziemi na wybrzeżu jednej z wysp. Jeżeli obierzesz odpowiednią strategię to uda Ci się wybudować metropolię, jeżeli nie.. co cóż zawsze można zacząć od nowam nie? 😉 W wystepuje pięć surowców, których pozyskiwanie jest niezbędne do rozbudowy naszego małego skrawka ziemi. Podstawowymi surowcami w są materiał budowlany, wino, marmur, kryształ, a także siarka. W możemy współpracować z innymi graczami na wyspie, możemy na przykład przydzielić swoich pracowników by ci, wraz z pracownikami innych rozbudowywali nasze budowle.

W będziemy mieli również dostęp do nowych technologii. Różnego rodzaju struktur militarnych – wojska. Będziemy mogli rozwijać transport, także morski.

Ciekawym elementem występującym w są doradcy, jest ich czterech, każdy z nich zajmuje się inną dziedziną życia naszej metropolii i na bieżąco będzie nas informował o wszelkich zmianach, dobrych i złych.

Gra jest rozgrywana w czasie rzeczywistym, tak więc nie musimy być online 24/7

Ciekawa i wciągająca darmowa online, gdzie przyjmujemy jednocześnie trzy role, stratega wojennego, dyplomaty państwowego oraz handlarza.

Zapraszam Cię serdecznie do zagrania w Ikariam, która jest na prawdę ogromnie rozwiniętą grą mmo. I najważniejsze możesz w nią grać przez przeglądarkę i jest całkowicie darmowa.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W IKARIAM

Przeczytaj inne:
World of Tanks - Darmowa symulacja wojenna gra MMO
World Of Tanks – Darmowa gra MMO Symulacja

World of Tanks to darmowa gra MMO - wojenny symulator Wyprobuj ponad 240 czolgow z czasow II wojny swiatowej. Wybieraj spośród szerokiego wachlarza amerykańskich, brytyjskich, francuskich, niemieckich i radzieckich pojazdów pancernych Na czym polega cała gra? Cały system walki jest bardzo prosty, po załadowaniu mapy pojawiają się dwie drużyny, które wzajemnie...

Zamknij