Islanderz – okiełznaj potężny żywioł i przejmij władze nad światem!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Islanderz to przeglądarkowa strategiczna, idealna dla wielbicieli morskich głębin i tajemnic oceanu. Wciel się w przywódcę jednej z trzech potężnych frakcji, rozwijaj swoje imperium, atakuj wyspy nieprzyjaciela i pnij się na sam szczyt.

Akcja toczy się w pierwszej połowie XXI wieku. Część lodowców uległa stopieniu, a większość lądów została zalana. Ocaleli mieszkańcy podzielili się na trzy wielkie frakcje. Każda z nich pragnie jednego –dominacji nad bezkresnym oceanem.

Screeny z Islanderz

islanderz

W Islanderz wcielamy się w dowódcę jednej z trzech nacji: Praderian, Concordian oraz Arcsian. Wybór frakcji jest niezwykle ważny, bowiem określa on całą naszą przyszłą strategie wojenną. Jeżeli nie boisz się z zimną krwią pokonywać swoich wrogów wybierz Praderian. W przypadku, gdy cenisz sobie spokój a zamiast walki preferujesz rozwój własnej bazy i eksploatację cennych złóż naturalnych postaw na Arcasian. Concordianie natomiast balansują pomiędzy jedną a drugą frakcją, zachowując względną równowagę.

Gdy już zdecydujesz się na wybór odpowiedniej frakcji, automatycznie zostaniesz przeniesiony do swojej nowej bazy. W miejscu tym możesz podejmować najważniejsze, często kluczowe decyzje. To od Ciebie zależy, który budynek postawisz pierwszy, jak wielka będzie Twoja flota, a także, które kopalnie przydadzą Ci się najbardziej. Ważne dla całego rozwoju są również cenne surowce. Mimo, że to, musimy w niej podjąć całkiem sporo decyzji, co sprawia, że jest ona na swój sposób rozbudowana.

Trailer z Islanderz

YouTube Preview Image

Ważnym aspektem jest zadowolenie mieszkańców Twojej wyspy. Podejmując różne decyzje masz bezpośredni wpływ na nastrój ludzi, którymi dowodzisz. Jeżeli poziom zadowolenia spadnie poniżej określonego pułapu, Twoi wrogowie z łatwością przejmą terytorium.

Islanderz jest grą wojenną, a więc 90% gry polega na starciu z innymi flotami. Do wyboru jest ogromna liczba statków począwszy od tradycyjnej floty a skończywszy na okrętach podwodnych. Każda frakcja posiada swoje własne, unikalne jednostki.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W ISLANDERZ

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Grand Prix Racing Online - stwórz najlepszy zespół w historii Formuły 1! - darmowe gry mmo
Grand Prix Racing Online – stwórz najlepszy zespół w historii Formuły 1!

Tysiące graczy z całego świata rywalizują w Grand Prix Racing Online. Gra pozwala na wcielenie się w rolę menadżera drużyny Formuły 1 i prowadzenie jej aż do tytułu mistrza świata. Bardzo realistyczna i dostarczająca wiele frajdy. Szybkie emocje, ale nie nuda. Działanie zespołu Formuły 1 jest dość skomplikowane, co nie...

Zamknij