KingsRoad – Gdzie król chodzi piechotą?

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

KingsRoad - Gdzie król chodzi piechotą?

KingsRoad to typu hack’n’slash i uwierzcie mi żadnej nie rozpoczniecie tak szybko jak tej. Wystarczy tylko kliknąć Zagraj teraz, wypełnić formularz i nagle przed waszymi oczami ukazuje się fantastyczny świat gry KingsRoad. Wszytko trwa mniej niż minutę, a wciągnie Was na kilkanaście godzin zabawy.

Świat MMORPG w KingsRoad

Gdy już wejdziemy do tego magicznego świata, ukaże się nam śliczna bajkowa grafika. Postaci wyglądają pięknie, a krainy po których będziemy podróżować są zaprojektowane z uwagą o najmniejsze szczegóły. Sterowanie postacią jest proste i intuicyjne. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce na mapie przygody, aby tam poszedł nasz bohater lub kliknąć na wroga, aby go zaatakować. Samouczek na początku objaśni Wam wszystkie podstawy. Gdy już nauczymy się podstaw i osiągniemy poziom wtedy w mieście będziemy mogli wybrać klasę swojej postaci. Do wyboru mamy trzy klasy, a są to: Rycerz, Łucznik oraz Mag. Wykonując kolejne zadania, przemierzając nowe krainy i pokonując wrogów zdobywamy jakże cenne złoto, niezbędne uzbrojenie oraz doświadczenie, dzięki któremu osiągamy następne poziomy. Wraz z poziomami otrzymujemy punkty umiejętności, które możemy rozdysponować pomiędzy 14 zdolności aktywnych oraz 16 umiejętności pasywnych z czego wszystkie mają dodatkowo po 10 poziomów ulepszeń.

Screeny z KingsRoad

KingsRoad-Gra MMORPG

W nie wybieramy płci postaci ani nie możemy modyfikować jej wyglądu, natomiast każdy nowy przedmiot jaki dostaniemy jest widoczny na postaci i zmienia to jak postać wygląda. Dodatkowo, gdy mamy ochotę pograć inną klasą, wtedy wystarczy rozmowa z NPC i kliknięcie kolejnej klasy postaci, która zacznie swoją przygodę od pierwszego poziomu. Oczywiście zdobyte poziomy daną klasą zostają zapisane i przy każdej następnej zmianie zaczynamy od ostatniego nabitego poziomu. Na uwagę zasługuje również trudność gry, która dzieli się na trzy poziomy. Dodatkowo występuje dość rozwinięta możliwość tworzenia cennych przedmiotów.

Gra MMORPG, która umili nudne godziny.

Gra nie należy do skomplikowanych, ale to właśnie może okazać się jej wielkim atutem. Kolejne krainy nie są długie i wymagające, wrogowie nie należą do najsilniejszych, a bossowie na końcu każdej krainy poza rozmiarami nie pokażą nam wiele więcej. Nie mniej jednak jest to mmo i jako taka potrafi wciągnąć na wiele godzin. Dla zabicia czasu lub dla zwykłego relaksu ta gra mmorpg sprawdza się bardzo dobrze. Polecam ją zwłaszcza do ze znajomymi, gdyż możemy tworzyć trzy-osobowe drużyny i wtedy przygoda staje się o wiele bardziej ciekawa.
Dużo dają umiejętności i mnogość kombinacji jakie możemy stworzyć. Czy będziemy atakować szybko i przy okazji kraść życia czy stworzymy bohatera, który jednym atakiem pokona grupę przeciwników to już zależy od nas i naszej fantazji. KingsRoad świetnie wpasowuje się w gry na przeglądarkę, które powinny być proste, wciągające oraz ładne graficznie, aby wyciągnął z niej jak najwięcej zabawy.

YouTube Preview Image

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W KINGSROAD

Przeczytaj inne:
Smite zostań bogiem
Smite – Zostań bogiem!

„Smite” to bardzo ciekawa gra pod względem walk i zręczności. Wprowadza nas w nastrój „fantasy”, gdzie wcielamy się w bóstwa, które pochodzą z różnych mitologii. Gracze już zapewne domyślają się o co tak naprawdę może chodzić? Jaki jest cel? Otóż wybierając z pośród postaci możemy patrzeć na różne rodzaje umiejętności,...

Zamknij