Kung Fu Strike – prawdziwa lekcja Kung Fu prosto z Chin!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Kung Fu Strike: The Warrior’s Rise to chodzona bijatyka z rodzaj beat’em up, debiut chińskiego studia Qooc Soft. Gra przenosi nas na Daleki Wschód, do starożytnych chin, gdzie wojownik – Generał Loh, próbuje rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci swojego ojca. Dodatkowo ważą się losy całego królestwa, które jest rozdzierane przez wewnętrzny konflikt dwóch walczących ze sobą frakcji. Gra jest mocno inspirowana chińskimi opowieściami i mitami o zemście i odkupieniu a cały styl graficzny elementami chińskiej kaligrafii co nadaje jeszcze lepszy klimat całej.

Gracz ma do dyspozycji cały szereg ciosów pięściami, kopniaków, dodatkowo można używać broni białej i elementów otoczenia. Wraz z postępem nasz bohater uczy się kolejnych ruchów i kombinacji. Elastyczny system walki umożliwia tworzenie na prawdę efektywnych kombo co dodatkowo zwiększa frajdę z rozgrywki.

W Kung Fu Strike mamy do przejścia 28 poziomów wypełnionych przeciwnikami. Wyższe poziomy wymagają efektywnego wykorzystania systemu kombo. Dodatkowo oprócz trybu single dostępny jest tryb co-op dla dwóch, który umożliwia ukończenie całej histori wraz z drugim graczem. Można też sprawdzić kto jest lepszy na specjalnie przygotowanych do tego arenach. Namawiając drugiego gracza na możnaby użyć znanego cytatu… I know Kung Fu. Show me. wtedy na pewno nie odmówi!

Trailer z Kung Fu Strike

YouTube Preview Image

  • Cena: €0,99 (przecena 90% – z €9,99, do 19:00 1.06.2015)
  • Studio/Developer: Qooc Software
  • Gatunek: Akcja, Beat’em up, Indie
  • Platforma: Steam (Win)
  • Data wydania: 24 Lipca 2012
  • Wymagania: Procesor 3 GHz dual core, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB, 3 GB HDD, DirectX 9.0c
  • Tryb: single player, co-op (2)
  • Kontroler: klawiatura/mysz, pad xbox360

Kup Kung Fu Strike na Steam

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Forge Of Empires - Darmowa Gra MMO RTS
Forge of Empires – Darmowa gra MMORTS

Forge of Empires to darmowa gra mmorts przeglądarkowa w ktorej rozwoj swojego miasta zaczynasz od epoki kamienia. Na poczatku budujesz obiekty typowe dla danej epoki. Dzieki temu rozszerzasz strefę wpływów poprzez kampanie wojenne i umiejętne prowadzenie polityki i gospodarki. Do wyboru masz kampanie dla jednego gracza, gdzie w rozbudowanej kampanii możesz stworzyć bardzo dobrze prosperujace miasto,...

Zamknij