Legend Online – Znasz już tą Legendę?

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Legend Online - Znasz już tą Legendę?

Witaj w świecie gry mmorpg legend! Czym jest legenda? Legenda jest w rzeczywistości potężnym instrumentem muzycznym, który został stworzony przez Ducha Stworzenia. Przy pomocy tego magicznego artefaktu można zawładnąć światem i dowolnie zmieniać go według własnej opinii. Jednak Duch Stworzenia zanim zapadł w wieczny sen postanowił rozbić Legendę na 7 kawałków. Każdy z nich stanowi teraz osobny artefakt o niezwykłej mocy. Nasza Legenda obraca się właśnie wokół tych 7 fragmentów.

Postaci i profesje w Legend Online

Na początku musimy stworzyć postać oraz dokonać wyboru odnośnie jej profesji. Do wyboru mamy 6 postaci oraz 3 profesje z podziałem na płeć męską oraz żeńską, a są to:
Wojownik / Wojowniczka – który dzięki ogromnej sile ataku oraz niesamowitym zdolnością obronnym jest absolutną podstawą każdej walki w drużynie. Dodatkowo może zadawać obrażenia od ataku ciągłego.
Strzelec / Strzelczyni – posiada ogromną moc ataku bronią oraz podczas zadawania ataków krytycznych może dodatkowo osłabiać wrogów. Jest to profesja, która daje możliwość atakowania z dystansu. Dodatkowo jej umiejętności łowcze pozwalają wyczuć słabe punkty u przeciwników.
Czarodziej / Czarodziejka – przede wszystkim włada magią, a atak magiczny ma niezwykle niszczycielską moc. Jest mistrzem elementów, a jego obrażenia mogą dotknąć całej grupy przeciwników czyniąc go najsilniejszym dpsem w. Dodatkowo może uzdrawiać przyjaciół przy czym nie raz może się okazać szczęśliwym ratunkiem.

SCREENY Z GRY

LegendOnline gra MMORPG

Mmorpg legend – rozgrywka

Możemy brać udział w czterech rodzajach rozgrywki. Głównych, pobocznych, codziennych oraz zadaniach. Oczywiście nie mamy przymusu wykonywania żadnych zadań, ale za ukończenie dostajemy złoto, ekwipunek lub drogocenne przedmioty. Warto skupić się na wykonywaniu zadań głównych ponieważ to one wprowadzą nas w grę odkrywając przed nami swoje sekrety i tym samym są one najważniejsze jeżeli chodzi o rozwój naszej postaci. Za ukończenie dostaniemy doświadczenie, złoto, przedmioty lub broń, a ukończyć je można tylko raz.

Rozwój postaci oraz talenty w Legends Online

Dzięki talentom, które są niezwykle cenne i ważne w rozwoju naszej postaci możemy zwiększać efektywność umiejętności bojowe. Generalnie po osiągnięciu 50lvl odblokujemy talenty w interfejsie umiejętności. Następnie wymieniamy doświadczenie i złoto na punkty talentu, a następnie owe punkty wykorzystujemy, aby podnieść umiejętności talentu zależne od naszej profesji. I tak np. u wojownika podnosimy obrażenia fizyczne, zwiększamy obronę, dzięki czemu otrzymujemy mniejsze obrażenia oraz możemy skracać czas oczekiwania na poszczególne umiejętności bojowe. Czarodziej podniesie obrażenia zadawane od magii oraz podniesie szybkość regeneracji oraz rozwinie magię uzdrawiania. Łucznik natomiast skoncentruje się na zadawaniu głównie obrażeń od ataków krytycznych i podniesie obronę. Każda profesja daje nam bardzo dużo możliwości rozwoju oraz pełną gamę opcji aby stworzyć swój własny styl. Zapraszam do za darmo!

YouTube Preview Image

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W LEGEND-ONLINE

Przeczytaj inne:
Rappelz - Darmowa Gra MMO RPG
Rappelz – Darmowa gra MMORPG

Rappelz to bezpłatna gra MMORPG   znana tysiącom graczy na całym świecie, w której stworzenie postaci jest niesamowicie łatwe i pozwala na wkroczenie do burzliwego świata heroicznej gry fantasy przepełnionej magią. W tej darmowej grze każdy masz możliwość wyboru klasy swojej postaci – od Skrytobójcy do Kapłana, od Czarnoksiężnika po Rycerza. Każdy...

Zamknij