Lord of the Rings Online – wybierz się w podróż do Śródziemia!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Lord of The Rings to kultowa, która już od wielu lat interesuje będących fanami powieści Tolkiena. Ale frajdę przyniesie nie tylko tym, którzy lubują się w tego typu klimatach. Wcielając się w postać jednego z bohaterów, epicka przygoda pozwala doprowadzić do momentu, w którym będzie mógł o sobie powiedzieć, że jest nawet lepszy niż legendarne postacie i ich wyczyny.

Trailer z Lord of the Rings Online

YouTube Preview Image

Ta wciągają gra oferuje wielki świat, pełen atrakcji, przygód, wyzwań i zadań, a to wszystko dzieje się w uniwersum prawdziwego królestwa książkowych powieści Tolkiena. Gracz będzie odwiedzał Śródziemie wcielając się w bohatera jednej z czterech ras i kilku dostępnych klas postaci. Ponadto do wyboru jest sporo specjalizacji, w tym Włamywacz, Opiekun Run, Strażnik, czy Czempion. Nie będą zawiedzeni również fani natury, którzy mogą wybrać zmiennokształtną klasę Boeoringa.

Autorzy nie chcąc, aby ktokolwiek miał wątpliwości co do tego, czy ta może być w którymkolwiek momencie nudna, czy też nie, przygotowali aż 100 poziomów doświadczenia. Do gustu przypadnie więc wszystkim wymagającym, tym bardziej, że korzysta ze standardowego systemu tank-healer-dps. Niezależnie od tego, na którą klasę zdecyduje się gracz, będzie miał do dyspozycji swój styl walki, unikalne umiejętności oraz konkretną rolę na polu walki. Podczas, wirtualny bohater zyska szansę, by znaleźć się w wielu miejscach znanych ze świata Władcy Pierścieni. Przed nim otworem stanie Shire, Moria, Góry Mgliste, równiny Rohanu, jak i oblegane miasto Pelargir. Wszędzie czekają na wyzwania, zadania do wykonania oraz przeciwnicy, do pokonania. Towarzyszyć graczom będą legendarni bohaterowie, tacy jak na przykład Gandalf, ale co bardziej wymagający będą nawet mogli na chwilę wcielić się w rolę legendarnej postaci i wykonać niezwykle trudne, najniebezpieczniejsze zadanie.

Screeny z Lord of the Rings Online

Previous Image
Next Image

info heading

info content

Jeśli bohaterskie życie stanie się nudnawe, można zdecydować się na udział w specjalnych bitwach bądź bitwach pojedynczych. Można również budować własny dom, a może nawet zostać historykiem? Możliwości jest całe mnóstwo.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W LORD OF THE RINGS ON-LINE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Conquer Online Logo - Conquer Online - wschodząca gwiazda Internetu
Conquer Online – wschodząca gwiazda Internetu

Conquer Online jest to gra MMORPG, która jeszcze nie do końca zagościła na polskim rynku. Ci, którzy zdążyli ją poznać chwalą jej bogatą fabułę oraz klimat. Akcja gry jest bardzo interesująca, bowiem toczy się w samym centrum starożytnych Chin. Niestety pokój odszedł w zapomniane na rzecz złej gildii, która zdominowała...

Zamknij