My Little Farmies – Darmowa gra MMO RTS

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

My Little Farmies bardzo przyjemna darmowa gra RTS;

Gra jest darmowa oraz posiada wiele wersji językowych, w tym także język polski. My Little Farmies to kolejna, która daje nam możliwość poprowadzenia swojej własnej farmy. Jest to wieloosobowa, będziemy mogli wykonywać interakcje z innymi graczami, a dzięki temu, iż jest to, nie będziemy wcale potrzebowali mocnego sprzętu i w zupełności wystarczy nam komputer obsługujący jedną z najnowszych przeglądarek internetowych oraz stały dostęp na internetu.

Poznaj wiejskie życie z My Little Farmies w swiecie RTS

W My Little Farmies zakladamy własna, nie duza z poczatku farma, dzięki inwestowaniu pieniędzy będzie zajmowała co raz większy teren. Dzieki temu bedziemy mogli uprawiac bardzo zroznicowane roslinki i nowe budynki. A do swojej dyspozycji mamy sporo budynków, między innymi młyn, gdzie ze zboża będziemy mogli zrobić mąkę. Będziemy mogli sadzić zarówno zboża, przeróżne rośliny, warzywa jak również różnego rodzaju owoce. Możemy także hodować zwierzęta, do tego potrzebne będą nam zagrody, koryta i inne elementy „wyposażenia” dla zwierząt. Zwierzętami będziemy musieli zajmować się regularnie, pojenie, karmienie oraz zabawianie zwierząt znacznie wpłynie na ich samopoczucie, co przełoży się na ich szybki wzrost.

Screeny z My Little Farmies

Darmowa Gra MMO MyLittleFarmie

Pamietaj ze handel to niezwykle ważny element całej, sprzedając przetworzone plony wpływamy również na zadowolenie mieszkańców wioski, jak również na nasze finanse.

Od strony graficznej My Little Farmies naprawdę spisuje się rewelacyjnie i choć znacząco odbiega od innych wydawanych do tej pory przez Upjers to zachwyca oko. Grafika jest dopracowana, a sama kolorystyka jest przyjemna dla oka i naprawdę sprawia, że wiemy i czujemy, iż mamy do czynienia z grą o tematyce farmerskiej. Układ pól jest przejrzysty, a jeśli dobrze rozplanujemy ich położenia to nie będzie możliwości zgubienia się w gąszczu naszej farmy.

Kilka slow na koniec o MMO RTS My Little Farmies

My Little Farmies jest kolejną grą na rynku rozrywkowym oferującą możliwość stania się farmerem. Niezwykle przyjemna grafika oraz oprawa muzyczna przyciąga wielu z całego świata. Plusem na pewno jest to, że jest zupełnie darmowa, a także dostępna w wielu wersjach językowych, a także pozwala na sprawdzenie się w wielu kwestiach nie tylko jako farmer, ale rowniez jako architekt, ekonomista czy handlarz.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W MY LITTLE FARMIES

Przeczytaj inne:
Darmowa-gra-mmo-tps-warfram
Warframe – Kooperacyjna strzelanka

Warframe to kooperacyjna strzelanka osadzona w realiach science-fiction. Tę darmową grę MMO TPS wyprodukowało studio Digital Extremes. SCREENY Z GRY Warframe Na początek gry znajdziemy się w dalekiej przyszłości, a fabuła gry koncentruje się na rasie Tenno, którą prawie do wyginięcia doprowadziło imperium Grineer. Gdy rasa chyliła się ku upadkowi...

Zamknij