Neverwinter – Darmowa gra MMORPG

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Swiat darmowej gry MMORPG Dungeons & Dragons – Neverwinter

Minęło ponad sto lat, od kiedy Plaga Czarów trwale zmieniła oblicze tajemniczych i magicznych ziem Faerûnu. Upadły ogromne imperia i wielkie miasta, pozostawiając po sobie jedynie nawiedzane przez potwory ruiny i garstkę ludzi dążących do odbudowy. Wydawało się, że miasto Neverwinter, Klejnot Północy, zostało pobłogosławione przez bogów. Kiedy reszta Wybrzeża Miecza została zrujnowana przez kataklizm, Neverwinter pozostało właściwie nietknięte. To było jednak tylko tymczasowe zawieszenie nieuchronnej zagłady. Niemal 75 lat później wulkaniczna erupcja wylała na miasto ogień, popioły i płynną furię, niszcząc wszystko, co stanęło jej na drodze. Dzisiaj Neverwinter powróciło do swojej wcześniejszej chwały. Lord Neverember z Waterdeep objął miasto swoją opieką i wezwał wszystkich poszukiwaczy przygód i bohaterów dzikiej Północy do pomocy w odbudowywaniu Neverwinter w nadziei, że pewnego dnia przejmie tron i koronę. Jednak złe moce zmawiają się w mrocznych miejscach tego świata i dążą do zniszczenia wszystkiego…

Screeny z Neverwinter (D&D)

Darmowa Gra MMO Neverwinter

Neverwinter odrodzone :

 

 

Eksploruj jedno z najbardziej kochanych miast w Dungeons & Dragons i broń go, w miarę jak podnosi się z popiołów zniszczenia. Ta darmowa fantazy dziejąca się we wciągającym świecie MMORPG zabierze cię poza mury oblężonego miasta, do podziemnych przejść, na poszukiwanie zapomnianych sekretów i zaginionego skarbu.

Wymagająca, złożona, klasyczna :
Historie pełne rozmachu i walka w klasycznej fabularnej mmorpg czekają na bohaterów odważnych na tyle, by wejść do fantastycznego świata Toril i zrujnowanego miasta Neverwinter.

Wybierz własną ścieżkę do chwały :
Walcz z niebezpiecznymi wrogami w nieprzyjaznym środowisku. Strategiczna fantazy w ktorej współpracujesz z innymi, by pokonać koszmary, demony, potwory i legendarne bestie.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W NEVERWINTER

Przeczytaj inne:
Infinite Crisis - darmowe gry mmo moba
Infinite Crisis – zostań superbohaterem! (zamknięta)

Infinite Crisis to idealna gra dla fanów komiksów. Co więcej jest ona na tyle uniwersalna, że do gustu przypadnie wszystkim poszukującym czegoś innego i nowego, w tym właśnie gatunku gier wideo. Gracz zyska szansę, aby wcielić się w jedną z ulubionych postaci, takich jak Superman, Batman, Joker czy Zielona Latarnia....

Zamknij