Nosgoth – krwiożercze bestie atakują świat. Zabij albo zgiń. (zamknięta)

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Nosgoth to darmowa, trzecioosobowa akcji w trybie multiplayer. Starzy wyjadacze niewątpliwie z miłą chęcią po nią sięgną. Uniwersum znane jest z kultowych slasherów Legacy of Kain. Nosgoth oczywiście nie kontynuuje serii. Gra powstała pod czujnym okiem niewielkiego studia Psyonix, specjalizującego się przede wszystkim w trybie multiplayer dla różnego rodzaju.

Trailer z Nosgoth

YouTube Preview Image

Nosgoth to free-to-play przeznaczona do rozgrywek wieloosobowych. Światem wstrząsnęła krwawa, pełna ofiar wojna. Ludzie i wampiry walczą ze sobą o całkowitą dominację nad światem. Myślący i inteligentni homo sapiens korzystają z najnowocześniejszej technologii. Krwiopijcze bestie stawiają na dziką i nieokiełznaną siłę. Każda rasa ma własne, unikalne talenty oraz cechy szczególne. Ty sam decydujesz, po której stronie staniesz. Twój wybór ma wpływ na całą Twoją dalszą grę. Różnic jest wiele, począwszy od stylu walki – ludzie walczą dystansowo, wampiry w zwarciu, poprzez unikalne cechy.

Do wyboru mamy po trzy klasy postaci z każdej strony. Wśród ludzi znajdziemy Scout – snajpera posługującego się łukiem, Alchemist – piękną, aczkolwiek niesamowicie groźną adeptkę tajemnych sztuk, dodatkowo miotającą różnego rodzaju materiałami wybuchowymi oraz Hunter – silnego i wytrzymałego kusznika, idealnego do bezpośrednich zwarć. Jeżeli pragniesz wkroczyć w szeregi wampirów, musisz przybrać całkowicie inną taktykę gry. Reaver – cichy zabójca, jeden zły krok a zakończysz swój żywot samotnie, Tyrant – silny, potężny wojownik, nieznający czegoś takiego jak uczucie strachu oraz Sentinel – wampir wyposażony w skrzydła, umożliwiające szybsze poruszanie i polowanie na głowy swoich ofiar.

Screeny z Nosgoth

nosgoth

Tak samo jak Legacy of Kain, Nosgoth jest grą z gatunku tych nieco bardziej brutalnych. Mroczny klimat przeplata się z tryskającą zewsząd krwią oraz gdzieniegdzie leżącymi odciętymi członkami. Plusem tej jest ciekawa, szczegółowa, a zarazem wyjątkowo efektowna oprawa wizualna. Niestety jest to równoznaczne z wygórowanymi wymaganiami sprzętowymi. Jako, ze jest free-to-play, musimy się liczyć z tym, że Nosgoth zawiera również mikropłatności. Oczywiście mają one znaczący wpływ na przebieg rozgrywki, aczkolwiek można się bez nich bez problemu obejść.

Jeżeli marzy Ci się gra pełna wartkiej akcji, nieoczekiwanych zwrotów, a także krwawych polowań – Nosgoth jest tym, czego szukasz. Gra ta sprawi, że oderwiesz się od rzeczywistości na długie godziny. Jedyne, czego potrzebujesz to wola walki.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Anno Online darmowa gra MMO
Anno Online – Darmowa gra MMO RTS (zamknięta)

ANNO ONLINE – darmowa gra mmo rts Naszym zadaniem będzie oczywiście systematyczne budowanie oraz rozwój miast oddanych nam pod opiekę, a które zostały osadzone w epoce średniowiecza. Rozwój handlu, który będzie stanowił podstawowe źródło dochodów, szczególnie z handlu surowcami oraz żywnością również ma ogromne znaczenie. Każdy z nowych graczy dostanie...

Zamknij