NosTale – Cudowny świat anime

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Poznaj fantastyczny świat darmowej gry mmorpg NosTale. Przeżywaj przygody razem z przyjaciółmi w świecie anime. NosTale jest pełne niesamowitych przygód. Możesz stać się jego częścią i budować własną historię. Pokonuj wrogów, odkrywaj nowe cudowne lokacje, handluj i rozwijaj swoją postać od broni, ubrań i biżuterii do fryzur, umiejętności i… ślubu!

Od czego zaczniemy wspaniałą przygodę w mmorpg jaką jest NosTale?

Każdy z nas zacznie od pierwszego levelu jako poszukiwacz przygód. Następnie po osiągnięciu 15 level będziemy mogli wybrać jedną z aż trzech klas podstawowych, które następnie będziemy rozwijać jako specjalizacje. Do wyboru będziemy mieli: Łucznika, Miecznika i Maga, którzy odpowiednio będą mogli awansować na specjalizacje typu:

Screeny z

Darmowa gra MMO RPG - NosTale

Łucznik -> Łowca -> Łotrzyk -> Niszczyciel …itd.

Miecznik -> Wojownik -> Ninja -> Krzyżowiec …itd.

Mag -> Czerwony Mag -> Święty Mag -> Niebieski Mag …itd.

NosTale jest pełne różnego rodzaju aspektów dzięki, którym się nie znudzisz!

Wymieńmy kilka z nich:

PvE, PvP, rajdy, MiniLandy, system zwierzaków, questy, umiejętności podstawowe, umiejętności akademickie oraz dodatkowe, czasoprzestrzeń, handel, społeczeństwo i rodzina, NosKumple i wiele wiele innych.

Ta MMORPG, która  jest podzielona na pięć różnych aktów:

Swoją przygodę zaczniemy od Aktu pierwszego – Drzewo Fernon

Kiedyś ludzie żyli w zgodzie z plemieniem Kenkos, plemieniem narodu Kovolt. Pokój niestety został zarwany. Plemię Kenkos rozpoczęło w końcu bunt przeciwko okropnym warunkom pracy w kopalniach. Sytuacja staje się coraz gorsza i grozi przeistoczeniem się w wielką wojnę. Wojna ta mogłaby doprowadzić do wskrzeszenia Drzewa Fernon, przez co cały świat stanął by w obliczu chaosu. Musisz zapobiec krwawej wojnie, a przede wszystkim  wskrzeszeniu Drzewa Fernon!

Tutaj rozpoczynamy poznawanie świata NosTale i tutaj spędzimy czas do 55 poziomu. Nie daj się zwieść pozorom bo NosTale jest ogromne i musisz się bardzo postarać, aby poznać całą krainę i jej rejony NosVille, Łąki NosVille, Tereny Kopalń i Świątynię Fernon.

Dołącz do licznego społeczeństwa NosTale i zostań bohaterem!

YouTube Preview Image

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W NOSTALE

Przeczytaj inne:
Star Trek Online darmowa gra mmo
Star Trek Online – Zostań oficerem gwiezdnej floty!

W grze Star Trek Online pierwszy raz pojawia się wszechświat ze Star Trek’a na tak wielką skalę. Jest to darmowe mmorpg stworzone przez Cryptic Studios, gdzie gracze stają się władcami swojego losu jako kapitan statku Federacji. Mogą również wcielić się w klingońskiego wojownika i rozszerzać granice imperium do najdalszych zakątków...

Zamknij