NosTale – Cudowny świat anime

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Poznaj fantastyczny świat darmowej gry mmorpg NosTale. Przeżywaj przygody razem z przyjaciółmi w świecie anime. NosTale jest pełne niesamowitych przygód. Możesz stać się jego częścią i budować własną historię. Pokonuj wrogów, odkrywaj nowe cudowne lokacje, handluj i rozwijaj swoją postać od broni, ubrań i biżuterii do fryzur, umiejętności i… ślubu!

Od czego zaczniemy wspaniałą przygodę w mmorpg jaką jest NosTale?

Każdy z nas zacznie od pierwszego levelu jako poszukiwacz przygód. Następnie po osiągnięciu 15 level będziemy mogli wybrać jedną z aż trzech klas podstawowych, które następnie będziemy rozwijać jako specjalizacje. Do wyboru będziemy mieli: Łucznika, Miecznika i Maga, którzy odpowiednio będą mogli awansować na specjalizacje typu:

Screeny z

Darmowa gra MMO RPG - NosTale

Łucznik -> Łowca -> Łotrzyk -> Niszczyciel …itd.

Miecznik -> Wojownik -> Ninja -> Krzyżowiec …itd.

Mag -> Czerwony Mag -> Święty Mag -> Niebieski Mag …itd.

NosTale jest pełne różnego rodzaju aspektów dzięki, którym się nie znudzisz!

Wymieńmy kilka z nich:

PvE, PvP, rajdy, MiniLandy, system zwierzaków, questy, umiejętności podstawowe, umiejętności akademickie oraz dodatkowe, czasoprzestrzeń, handel, społeczeństwo i rodzina, NosKumple i wiele wiele innych.

Ta MMORPG, która  jest podzielona na pięć różnych aktów:

Swoją przygodę zaczniemy od Aktu pierwszego – Drzewo Fernon

Kiedyś ludzie żyli w zgodzie z plemieniem Kenkos, plemieniem narodu Kovolt. Pokój niestety został zarwany. Plemię Kenkos rozpoczęło w końcu bunt przeciwko okropnym warunkom pracy w kopalniach. Sytuacja staje się coraz gorsza i grozi przeistoczeniem się w wielką wojnę. Wojna ta mogłaby doprowadzić do wskrzeszenia Drzewa Fernon, przez co cały świat stanął by w obliczu chaosu. Musisz zapobiec krwawej wojnie, a przede wszystkim  wskrzeszeniu Drzewa Fernon!

Tutaj rozpoczynamy poznawanie świata NosTale i tutaj spędzimy czas do 55 poziomu. Nie daj się zwieść pozorom bo NosTale jest ogromne i musisz się bardzo postarać, aby poznać całą krainę i jej rejony NosVille, Łąki NosVille, Tereny Kopalń i Świątynię Fernon.

Dołącz do licznego społeczeństwa NosTale i zostań bohaterem!

YouTube Preview Image

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W NOSTALE

Przeczytaj inne:
Heroes Online MMO
Heroes Online – Klasyk w wersji MMO

Astrologowie ogłaszają Heroes Online - Populacja graczy zwiększa się! Gra Heroes Online to jedna z najlepszych gier przeglądarkowych w jakie miałem okazję zagrać. Już sam fakt, że możemy grać bezpłatnie i wystarczy do tego niesamowitego świata tylko za pomocą przeglądarki, bez pobierania zawartości, zachęca do poznania jej bliżej. Po udanych...

Zamknij