OGame – Darmowa gra MMORPG

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

OGame to kolejna darmowa mmorpg,

w której rozwój planety oraz tworzenie wojska, którym będziemy walczyli z innymi graczami jest naprawdę ogromnie przyjemna.

Na początek, jak to mają do siebie gry mmorpg nie mamy wiele.

Na samym początku dostaniemy mala planetę, na której musimy zacząć tworzyć nasze kosmiczne imperium. Jeśli nie zadbamy o naszą planetę w odpowiedni sposob możemy stać się czyimś podwładnym i wtedy przyjdzie nam placić za ochronę. W głównym celem jest szczególne zadbanie o trzy elementy, rozwój technologiczny, siłę militarną oraz gospodarkę. Na początek proponuje zająć się głównie technologiami, dzięki którym będziemy mogli rekrutować na prawdę potężne wojsko, które na początku naszej przygody w tej mmorpg może być kluczowe w naszym dalszym rozwoju. Oczywiście lepiej wykorzystywać surowce, a także dbać o ekonomię naszego imperium.

Screeny z OGame

Darmowa gra MMO - OGame

Darmowe mmorpg,

a w szczególności Ogame mają naprawdę przyjazny interfejs dzięki czemu najwięksi laicy będą w stanie szybko ogarnąć o co chodzi w całej. Gra posiada całe mnóstwo użytkowników oraz ponad siedemdziesiąt serwerów dzięki czemu każdy znajdzie sobie jakieś miejsce w galaktyce.

Podsumowując tą kosmiczną grę strategiczną:

Zdecydowanym plusem tej mmorpg jest możliwość tworzenia dużych sojuszy i branie udziału w naprawdę wielkich wojnach pomiędzy grupami. W dowolnej chwili w mamy możliwość obrania swojej własnej strategii nie zależne od tego, jaką nację wybierzemy. Serdecznie polecam każdemu tę niezwykle dopracowaną grę strategiczną w kosmosie.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W OGAME

Przeczytaj inne:
rising cities online
Rising Cities – Pokieruj swoim miastem!

Rising Cities – pokieruj swoim miastem od skromnych początków do kwitnącej metropolii Budujemy nasze miasto! Musisz zaplanować rozbudowę swojej metropolii, produkować surowce i zarządzać wszystkimi innymi procesami. Planuj i realizuj gruntownie przemyślane strategie, inspiruj swoich obywateli i spraw, aby Twoje miasto stało się kwitnącą i nowoczesną mega metropolią Rising Cities – bądź burmistrzem,...

Zamknij