Plemiona – zostań wielkim średniowiecznym władcą!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Plemiona to, która pozwala graczom od niewiele znaczącego władcy stać się naprawdę potężną osobą mającą władzę nad wszystkimi i wszystkim. Zaczynając od władcy niewielkiej wioski, z dobrą strategią i taktyką można z czasem stać się władcą potęgi militarnej, które boją się wszyscy przeciwnicy.

Wyobraźmy sobie malowniczą wioskę w średniowiecznej krainie, która z czasem przekształca się w wielką potęgę militarną. Gracz musi budować kolejne budynki, aby jego gród rozrastał się. Dochody wioski pozwalają szkolić żołnierzy, którzy mają przecież pokonywać przeciwników i przynosić chwałę swojemu władcy. Wybudować trzeba niemal dwadzieścia rodzajów budynków. Każdy z nich ma swoje mocne i słabe strony, a od samego króla zależy, jak potoczą się losy wojska i grodu. Każdy sukces zwiększa wpływy z kolejnych krain.

Screeny z Plemiona

plemiona

Gracze mogą handlować swoimi surowcami, a także współpracować z innymi władcami, zawierać pakty o nieagresji i podglądać statystyki, aby wiedzieć jak radzą sobie inni gracze. Być może strategia będzie musiała ulec zmianie aby więcej zyskać i lepiej sobie radzić z wrogami. Do sukcesu prowadzi dużo ciekawych dróg. Szeroka gama jednostek wojskowych umożliwia tworzenie silnej i zrównoważonej armii. Styl i taktyka walki uzależniona jest od własnych pomysłów, umiejętności i odpowiedniego wykorzystania możliwości jakie daje.

Historia gry Plemiona

YouTube Preview Image

Twórcy postawili także na bardzo rozbudowany system osiągnięć. Zyskuje się je za każdą kolejną pokonaną przeszkodę a postępy można śledzić na bieżąco i chwalić się nimi przed innymi graczami. Gra została ponadto zbudowana w taki sposób, aby z dostępnych światów mogli wybrać coś dla siebie początkujący jak również bardziej doświadczeni gracze. Dla początkujących dostępne są klasyczne światy, z kolei Ci bardziej wymagający mogą od razu wskoczyć na bardziej dynamiczne serwery.

Dostępna jest już również druga część gry Plemiona – Tribal Wars 2!

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W PLEMIONA

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Desert Operations - DarmoweGryMMO.pl
Desert Operations – Stwórz swoje imperium!

Desert Operations to gra strategiczna, która jest dziełem niemieckich deweloperów ze studia playzo. Gra wydana przez firmę Looki Publishing, która to zagościła na platformie obok innych gier tego typu. Desert Operations pozwala graczom wcielić się w rolę tych, którzy mają na celu budować swoje własne małe państewko. Z czasem przyjdzie...

Zamknij