Plemiona – zostań wielkim średniowiecznym władcą!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Plemiona to, która pozwala graczom od niewiele znaczącego władcy stać się naprawdę potężną osobą mającą władzę nad wszystkimi i wszystkim. Zaczynając od władcy niewielkiej wioski, z dobrą strategią i taktyką można z czasem stać się władcą potęgi militarnej, które boją się wszyscy przeciwnicy.

Wyobraźmy sobie malowniczą wioskę w średniowiecznej krainie, która z czasem przekształca się w wielką potęgę militarną. Gracz musi budować kolejne budynki, aby jego gród rozrastał się. Dochody wioski pozwalają szkolić żołnierzy, którzy mają przecież pokonywać przeciwników i przynosić chwałę swojemu władcy. Wybudować trzeba niemal dwadzieścia rodzajów budynków. Każdy z nich ma swoje mocne i słabe strony, a od samego króla zależy, jak potoczą się losy wojska i grodu. Każdy sukces zwiększa wpływy z kolejnych krain.

Screeny z Plemiona

plemiona

Gracze mogą handlować swoimi surowcami, a także współpracować z innymi władcami, zawierać pakty o nieagresji i podglądać statystyki, aby wiedzieć jak radzą sobie inni gracze. Być może strategia będzie musiała ulec zmianie aby więcej zyskać i lepiej sobie radzić z wrogami. Do sukcesu prowadzi dużo ciekawych dróg. Szeroka gama jednostek wojskowych umożliwia tworzenie silnej i zrównoważonej armii. Styl i taktyka walki uzależniona jest od własnych pomysłów, umiejętności i odpowiedniego wykorzystania możliwości jakie daje.

Historia gry Plemiona

YouTube Preview Image

Twórcy postawili także na bardzo rozbudowany system osiągnięć. Zyskuje się je za każdą kolejną pokonaną przeszkodę a postępy można śledzić na bieżąco i chwalić się nimi przed innymi graczami. Gra została ponadto zbudowana w taki sposób, aby z dostępnych światów mogli wybrać coś dla siebie początkujący jak również bardziej doświadczeni gracze. Dla początkujących dostępne są klasyczne światy, z kolei Ci bardziej wymagający mogą od razu wskoczyć na bardziej dynamiczne serwery.

Dostępna jest już również druga część gry Plemiona – Tribal Wars 2!

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W PLEMIONA

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
The Settlers Online - Darmowa Gra MMO RTS
The Settlers Online – Darmowa gra MMO RTS

The Settlers Online to darmowa gra mmo rts, której pewnie nie trzeba przedstawiać. Gra miejscowiona w swiecie The Settlers. Gra łączy znane już elementy z komputerowej wersji The Settlers, z całkowicie nowymi możliwościami przystosowanymi do gry w multiplayer. Zaczynasz od założenia nowego miasta i dzieki temu dolaczasz do tysięcy graczy w sieci,...

Zamknij